Wpis z mikrobloga

co lubie w konsolach?
1. siedze sobie na kanapie #!$%@? przed 60" plazma nogi #!$%@? tak wysoko jak tylko mogą być.
2. jak chcesz zmienic miejsce siedzenia to odpinasz 2 kabelki i przypinasz je do innych gnazdek. 0 konfigurowania, 0 #!$%@? sie z sterownikami, 0 myslenia co moglo pójść nie tak
3. siedzisz 3m od tv i #!$%@? na zycie

pozdrawiam #pcmasterrace
#xboxone #wiedzmin3 #konsole
Pobierz
źródło: comment_IMlAaA0R0QLH8bdrszqJjtoQCEcyK4f9.jpg
  • 235
@deroo: Jaki jest sens w takim razie posiadania konsoli skoro i tak musisz mieć kompa? a "wygoda" to kwestia dyskusyjna skoro już nie jedna osoba Ci pisała, że ma kompa podłączonego do tv i siedzą na kanapie/fotelu. Po prostu komputer potrafi wszystko to co konsola + wiele wiele innych rzeczy. Koniec tematu.
Jaki jest sens w takim razie posiadania konsoli skoro i tak musisz mieć kompa?


@Wilkudemoner: taki jest sens, że:

a. gram w najwygodniejszy dla mnie sposób - na kanapie, na konsoli
b. nie mam pc tylko wygodnego laptopa, który mi starczy na x lat

a "wygoda" to kwestia dyskusyjna skoro już nie jedna osoba Ci pisała, że ma kompa podłączonego do tv i siedzą na kanapie/fotelu


moja wygoda to nie jest
ale po co przenosić go do telewizora lol masz go przy tv i już tak samo jak konsole


@Wilkudemoner: nie, nie mam. główny telewizor mam w salonie. komputer mam w innym pokoju. także JA musiałbym go za każdym razem przenosić. nie wszyscy żyją w jednym pokoju, weź to pod uwagę.
b. nie mam pc tylko wygodnego laptopa, który mi starczy na x lat


@deroo: no to skoro już masz laptopa to po co miałbyś nosić pc za każdym razem? Trzymasz cały czas przy tv i tyle. Takie czepianie się na siłe.
no to skoro już masz laptopa to po co miałbyś nosić pc za każdym razem? Trzymasz cały czas przy tv i tyle. Takie czepianie się na siłe.


@only: to jeszcze pomyśl ile bym musiał wydać kasy na laptopa, który uciągnąłby wszystkie nowości i co ile musiałbym go zmieniać:)

o problemie z nagrzewaniem się lapka nie wspominając
@only: porównaj gabarytowo pc i ps4. gorzej by to wyglądało po prostu, a ja stety lub niestety zwracam dużą uwagę do wyglądu mieszkania :)

poza tym jak pisałem - dla mnie wodotryski graficzne są zbędne, grafika w ps4 w pełni spełnia moje wymagania do dobrej zabawy :)
@biuna: nie. meble byly "imitacja drewna". jedyne co robila to rozebrala na częsci [drzwi do szafy oddzielnie itp itd] potem pokolei malowala nakladajac warstwe i czekajac ~4h az wyschnie. z tydzien z calym pokojem sie piepszyla]
Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co jest ta wojna? Kłótnia co wygodniejsze, co prostsze, co ladniejsze. Ludzie ogarnijcie się mam kompa na ktorym spokojnie na high przeszedlem wiedźmina i xbox360 na którym pykam sobie w GTA V i wszystko podpiete pod jeden telewizor. Jedno i drugie służy do rozgrywki, jedno i drugie jest proste w obsłudze. W jedno i drugie trzeba czasami zainwestować (konsolę kupić nową a do kompa kilka podzespołów)