Wpis z mikrobloga

co lubie w konsolach?
1. siedze sobie na kanapie #!$%@? przed 60" plazma nogi #!$%@? tak wysoko jak tylko mogą być.
2. jak chcesz zmienic miejsce siedzenia to odpinasz 2 kabelki i przypinasz je do innych gnazdek. 0 konfigurowania, 0 #!$%@? sie z sterownikami, 0 myslenia co moglo pójść nie tak
3. siedzisz 3m od tv i #!$%@? na zycie

pozdrawiam #pcmasterrace
#xboxone #wiedzmin3 #konsole
Pobierz
źródło: comment_IMlAaA0R0QLH8bdrszqJjtoQCEcyK4f9.jpg
  • 235
@jedzbudynie: i wszystkie argumenty jak kulą w płot
Mam pc,też siedzę przed 42 calowym tv,bezprzewodowa myszka,klawiatura i nie gram w 30fps...Można?można

Zakup konsoli świadczy o biedzie umysłowej a sam miałem ps3 ale sprzedałem w #!$%@? bo nie da się grać komfortowo w 30fps a po za tym na pc można mieć to samo kilka razy lepiej.Zresztą jak sami użytkownicy ps4 odradzają kupno tej konsoli to już serio jest coś nie tak
jak chcesz zmienic miejsce siedzenia to odpinasz 2 kabelki i przypinasz je do innych gnazdek.


@jedzbudynie: przecież na pc możesz mieć podobnie, zasilanie + hdmi, reszta może iść bezprzewodowo.

0 konfigurowania, 0 #!$%@? sie z sterownikami, 0 myslenia co moglo pójść nie tak

od paru lat jest podobnie na pc, wszystko robi się automatycznie.

Punkt 1 i 3 można osiągnąć też na pc. Konsole obecnie nie mają takiej przewagi jak kiedyś.