Wpis z mikrobloga

co lubie w konsolach?
1. siedze sobie na kanapie w------y przed 60" plazma nogi w------e tak wysoko jak tylko mogą być.
2. jak chcesz zmienic miejsce siedzenia to odpinasz 2 kabelki i przypinasz je do innych gnazdek. 0 konfigurowania, 0 j-----a sie z sterownikami, 0 myslenia co moglo pójść nie tak
3. siedzisz 3m od tv i w------e na zycie

pozdrawiam #pcmasterrace
#xboxone #wiedzmin3 #konsole
jedzbudynie - co lubie w konsolach?
1. siedze sobie na kanapie w------y przed 60" pl...

źródło: comment_IMlAaA0R0QLH8bdrszqJjtoQCEcyK4f9.jpg

Pobierz
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@deroo: No ja mam x360 i PC. Od 11 części to dokładnie jedna i ta sama gra aż po 14 gdzie PC idzie znowu łeb w łeb z Xone a wersja na X360 to kotlet.

Tak złoże komputer który pociągnie Wiedźmina 3 bez problemu w Ultra w obudowie wielkości XOne.
  • Odpowiedz
Tak złoże komputer który pociągnie Wiedźmina 3 bez problemu w Ultra w obudowie wielkości XOne.


@rskk: i jajka na nim też usmażysz, tak się będzie grzać. (mój PC kosztował 6k i mam 6 konsol, więc nie jestem fanboyem HAHAHA).
  • Odpowiedz
Tak złoże komputer który pociągnie Wiedźmina 3 bez problemu w Ultra w obudowie wielkości XOne.


@rskk: pytałem o ps4, nauczy się czytać ze zrozumieniem. I jeszcze powiedz ile taki mini zestaw będzie kosztował:)

No ja mam x360 i PC. Od 11 części to dokładnie jedna i ta sama gra aż po 14 gdzie PC idzie znowu łeb w łeb z Xone a wersja na X360 to kotlet.


no to musisz
  • Odpowiedz
Będzie miał temperatury takie same jak zwykły PC w Big Tower.


@rskk: LOLOLOLOL, niby jakim cudem, skoro w moim big tower mam ogromny radiator na podkręconym cpu i dużo więcej miejsca plus wiatraki w obudowie? FIZYCZNIE nie jest to możliwe, ile masz lat?
  • Odpowiedz
@deroo: @inrzynier: jasne, nawet 4 calowy telefon ma lepszą jakość obrazu niż projektor, tak to sobie można tłumaczyć ;) ale jakoś bym nie zamienił tych moich 140 cali na wasze 40. ponad 9x większa powierzchnia obrazu jednak robi swoje. ale szanuję wasz wybór :)
  • Odpowiedz
No i o ile zakład, że nawet pewnie procka nie skalpowałeś?


@rskk: co to zmienia synku? temperatury w mniejszej obudowie będą dużo wyższe, uważaj na fizyce od września :)

ale jakoś bym nie zamienił tych moich 140 cali na wasze 40


@fiszu86: podstawowy argument posiadaczy projektorów - powierzchnia obrazu :) wolę mniejszy obraz (48 cali btw.) i możliwość grania w dzień, nie rozumiem twojego wyboru :)
  • Odpowiedz
@inrzynier: Zapomniałeś o tym, że nie ważne jak mocno wieje tylko czy efektywnie wieje. Zmienia to, że CPU ma jakieś 20C mniej i wówczas nie ma problemu z odprowadzeniem ciepła. Zresztą - odrób zadanie domowe i sprawdź sobie jak nawet laptopy sobie dają radę bez problemu ze stacjonarnymi i7. Tam masz jeszcze mniej miejsca a temperatury na poziomie i7@HR-02 w zwykłej obudowie.
  • Odpowiedz
@inrzynier: z tego co widzę to całośćtej rozmowy dość znacząco się kręci wokół rozmiaru, nawet w ostatnim komentarzu wykłucasz się o marne 8 cali :). można sobie powtarzać że rozmiar nie ma znaczenia, ale to nic nie zmieni, a jeśli jednak tak uważasz, to zawsze można oglądać filmy na laptopie w słuchawkach :)
  • Odpowiedz
komentażu wykłucasz


@fiszu86: LOL.
nie, całość tej rozmowy kręci się wokół jakości obrazu, która na projektorach jest marna w porównaniu do TV. to ty wyszedłeś z argumentem o powierzchni ekranu (czego można się było spodziewać).

@rskk: uważaj na fizyce, serio.
  • Odpowiedz
@inrzynier: "inrzynier" - jakiś f----z masz z tym cytowaniem :)
tak się składa że kolega zakładający ten wątek podaje rozmiar jako jeden z argumentów tego że ma lepszy setup niż ktoś korzystają i sam o tym wspominasz parę razy, więc chociaż nie rób k---y z logiki
  • Odpowiedz
@jedzbudynie:

1. siedze sobie na kanapie w------y przed 60" plazma nogi w------e tak wysoko jak tylko mogą być.

Do komputera też można podłączyć pada i TV geniuszu ( ͡ ͜ʖ ͡)

2. jak chcesz zmienic miejsce siedzenia to odpinasz 2 kabelki i przypinasz je do innych gnazdek. 0 konfigurowania, 0 j-----a sie z sterownikami, 0 myslenia co moglo pójść nie tak

Windows Update sam instaluje
  • Odpowiedz