Wpis z mikrobloga

Mam ogromny #problem Mirki po ostatnim patchu, który zawierał następującą zmianę: "[Windows] Added a graphics driver hint to try to use the dedicated GPU when available on laptops." Problem polega na tym, że w moim Lenovo z510 jest zintegrowana intelowska karta i GeForce740M, a z jakiegoś powodu po ostatnim patchu CS upiera się na korzystanie ze zintegrowanej karty co sprawia, że zamiast +/- 200fpsów mam.... 25 i mniej. Wszystko starałem się pozmieniać żeby system zawsze korzystał z geforce'owskiej karty itp. Próba wyłączenia karty intelowskiej skończyła się informacją od #steam, że moja karta nie obsługuje tej gry, tak jakby nawet nie próbowała się odpalać na GeForce. Ktokolwiek jest w stanie mi pomóc w tej kwestii? Jakieś wpisy do opcji uruchamia żeby wymuszać korzystanie z mocniejszej karty?
#csgo
  • 9
Wszystko starałem się pozmieniać żeby system zawsze korzystał z geforce'owskiej karty itp.


@Pietal: Ale pasowało by żebyś napisał co robiłeś?
Wymuszałeś używanie gdzie? W sterowniku Nvidia? W ustawieniach systemowych? Próbowałeś przeinstalować/zaktualizować sterownik karty?

Najważniejsze czy w "Zarządanie ustawieniami 3D" Wybierałeś "Preferowany procesor graficzny" dla dokładnego procesu w tym przypadku csgo.

Mówie tu oczywiście o Panelu Sterowania Nvidia