Wpis z mikrobloga

#piwo #ocenpiwo #browarhipster #craftbeer #pijzwykopem oraz tag #integradegustuje

Hoppy Queen z browary naszych szalonych naukowców....... Doctor Brew w stylu APA, piwo z udziałem aż 21 chmieli...Mosaic, Citra, Sorachi Ace, Victoria-s Secret, Simcoe, Ella, Waimea, Azzacca, Topaz, Amarillo, El Dorado, Polaris, Motueka, Equinox, Magnum, Summer, Centennial, Palisade, Ahtanum, Galaxy, Cascade

Ekstrakt 14,0%
Alkohol: 5,2%
IBU: 45

Obfita piana, drobnopęcherzykowa z ładnym koronkowaniem w kolorze białym, piwa samo w sobie bursztynowe.

W aromacie intensywnie raczej, głównie słodkie tropikalne owoce, winogrona, agrest gdzieś tam w tle żywica i iglaki no i na koniec lekko mdlące masło.

W smaku słodko-owocowe nuty, lekko słodowe, takie po prostu apa, pije się ok, deko diacetylowe.
Wysycenie jest średnie. Goryczka stanowcza ale szybko ucieka i nie zostawia śladu.

Za butelkę 0,5l dałem 7,50zł.
Od siebie powiem, że kupiłem kilka zepsutych piw, wysłałem maila ze zdjęciami oraz nr partii tak na przyszłość o raz adres sklepu gdzie kupiłem trefne piwa. Obiecali wynagrodzić jakoś....... a jak na razie zostałem totalnie zlany. Ja do nich raczej nie wrócę prędko #doctorbrewcwel #cichyhejtnadoctorbrew
Pobierz
źródło: comment_tS22RDxMSEGpdry3T24EIE3I6QYUetcs.jpg
  • 16
@push3k-pro: spadł to kiedyś był jakiś ? Dobra był "lat temu" teraz dla mnie jadą na marce i wśród polskiego kraftu są gdzieś prawie na końcu a za zlewcze podejście do klienta kolejny minus.
@integra: A gusio. DB niema pojęcia gdzie ich piwa lecą i mają na to #!$%@?. Poziom trzyma okrutnie Raduga. Pinta choć z nowym "piwowarem" raz dadzą dupy raz nie, AleBrowar się trzyma, Perun cały czas robi swoje, Hajer zawojował rynek nowymi piwami, Kraftwerk sam nie wiem gdzie warzy piwo a i można tak wymieniać w nieskończoność. Rynek jest trudny ale bardzo plastyczny. Pomalutku, spokojnie dojdziemy kiedyś do ładu :)