Wpis z mikrobloga

Jako, ze uwazam kobiety za istoty mniej inteligentne, bardziej prymitywne, kierujace sie w swoim zyciu gadzim mozdzkiem jakimis idiotycznym przeczuciem/instynktem to dla mnie odpowiedz jest jasna i musi byc nia odpowiedz pierwsza ale moze wypok ma inne zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #seks

Jakie jest przeznaczenie wg ciebie typowej p0lki?

  • Dymanie, sprzatanie, gotowanie 76.8% (232)
  • Polaczenie intelektualne, rozmowa, wspolne pasje 23.2% (70)

Oddanych głosów: 302

  • 18
  • Odpowiedz
Jako, ze uwazam kobiety za istoty mniej inteligentne, bardziej prymitywne, kierujace sie w swoim zyciu gadzim mozdzkiem jakimis idiotycznym przeczuciem/instynktem to dla mnie odpowiedz jest jasna i musi byc nia odpowiedz pierwsza ale moze wypok ma inne zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kamil-tika: Co zauważyłem nieraz to facetom całkowicie potrafi się wyłączyć mózg jeśli chodzi o cipę, nie wiem czy to nazwać psychozą czy jakimś stanem maniakalnym
  • Odpowiedz
@kamil-tika: opcja 1 -> roboty kuchenne typu termomix lepsze, ja nie ufam p0lkom, jesli chodzi o gotowanie; skad wiesz, ze nie dodala tam trucizny albo swoich "plynow" fizjologicznych (lub gorzej)
opcja 2 -> chat GTP da ci rozmowe na poziomie, nie p0lka
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Ej, ale ty wiesz że obie płcie kierują się głównie prostymi instynktami? I to niezależnie od narodowości i czasów jakich żyjemy? I tu nawet nie chodzi o "poziom cywilizacyjny".
Jedyne co można zarzucić niektórym kobietom to że w wielu wypadkach bardziej przedkładają te prymitywniejsze rzeczy nad intelektualne.
  • Odpowiedz
  • 4
@The13: oczywiście tylko, ze one do niczego wicej niz do dymania, sprzatania i robienia jedzenia się nie nadaja dlatego powinny pozostać przy swoich tradycyjnych rolach a nie robic komedie.
  • Odpowiedz
@Anesthesia: widać, że niektórych tu panów mocno dupy pieką. Ciekawe czy jakaś kobieta ich odtrąciła i teraz przelewają swoją złość na innych czy to może efekt traum z dzieciństwa.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: jeśli wybrałeś odpowiedź 1 i tyczy się to p0lek to jakim cudem uważasz wszystkie kobiety za gorsze, od kiedy p0lka to synonim każdej dowolnej kobiety xD wy już nawet z myśleniem macie problem od braku roochania xD
  • Odpowiedz