Wpis z mikrobloga

K---a czy to jest jakaś nowa z-----a moda na mirko? Co chwila karyny opisują jak to ich robotnicy podrywają, udają oburzone byleby się atencja zgadzała i pokazać innym samicom ile to one mają adoratorów... Wyczerpała się atencja w pokazmorde i pokaznogi? A może nie ma za bardzo czym się pochwalić?


Trochę pokory "księżniczki" bo sracie wyżej niż dupe macie, wyzywacie od podludzi i bydła osoby które ciężko pracują kiedy wy idziecie na gównouczelnię albo do Seby. Już nawet nie wspomnę o tym że na całym świecie gwizdy to komplement dla kobiety i są odwzajemniane uśmiechem ale skąd wy to możecie wiedzieć królowe cebulandii co nigdy nie wyjechały poza granicę województwa
A potem płacz i milion tematów na kafeteriach "dlaczego faceci wolą Ukrainki ???" itd, itd...

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #patologiazewsi #karyna
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karnaval: Gdzie napisałem coś o swojej zajebistości albo w ogóle o sobie? Wiesz w ogóle co to atencja?

@natla:

nie robią na kolezankach wrazenia ani fali zazdrości, tylko
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: Już wymyślasz jakieś historie, które się nie zdarzyły. Koleżanki zawsze wspominają o takich zaczepkach jako o czymś niechcianym. To jest zupełnie inny ton.

Nie chwalą się, tylko wspominaja, że je spotkało coś przykrego.
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: Przy każdym jednym to nie, nie przesadzajmy. I to nie jest też tak, że to zawsze przeszkadza. Wszystko zależy od okoliczności i rodzaju komplementu.
Jak słyszę coś pozytywnego, to jasne, że polepsza mi się humor. Odpowiem czy to uśmiechem czy słowem, bo to jest po prostu przyjemne.
Niestety, jakby popatrzeć na to w ilu przypadkach to jest komplement, a w ilu jakieś idiotyczne okazywanie swojej "samczości", to wyglądałoby to mniej więcej 1:10. Rezultat jest taki, że potem jak ktoś nawet próbuje wejść w jakąś krótką rozmowę, żeby nie rzucać komplementem od tak, to jest od razu z góry olewany.
A już najgorsze co może być, to jak najpierw to jest serio komplement, a jak laska zareaguje pozytywnie, to facet się czuje upoważniony do tego, by rzucać jakimś wulgarnym tekstem, który w jego mniemaniu dalej jest komplementem.
Jak wspomina @natla, kobieta czuje się często poniżona w takiej sytuacji, a nie doceniona. W momencie, kiedy "obdarowujący komplementem" jest w grupie, często kończy się to tym, że dziewczyna może się zwyczajnie zaniepokoić. Szczególnie, że niektórzy faceci zdają się do tego też dążyć i są wręcz napastliwi.
@jasiek196 Atrakcyjność "komplementowacza" nie ma tu nic do rzeczy. Chodzi tylko o
  • Odpowiedz
@weco: nie znam dziewczyny, która traktowałay zaczepki budowlańców jako coś, co potwierdza ich atrakcyjność. Przecież oni zaczepiają każdą kobietę, a w krajach latynoskich zmagają się z probelemem "machos". Co innego komplement od fajnego chłopaka, a co innego zaczepki oblecha :-).
  • Odpowiedz
@weco: W jej wpisie to chodziło o to, że to zwykli robotnicy mają czelność do niej słać komplementy, pewnie jakby to byli jacyś bogaci przystojniacy to nie byłoby problemu, taka logika.
  • Odpowiedz
@weco: Nie, wbrew temu co myśli większość stulei na wypoku powiedzenie przez spoconego Janusza który jest w wieku mojego ojca

ale bym cie ruchał w to dupsko


nie jest odbierane jako komplement. Kobiety czują się z tym źle, po czymś takim nie czujesz się doceniona, tylko poniżona, potraktowana jak przedmiot. Faceci nie rozumieją tego, czego ten wpis i komentarze pod tamtym są doskonałym przykładem.
Zapoznaj się z historiami innych kobiet
  • Odpowiedz
@weco: lol nie należę do osób inteligentnych ale rozumiem ze sa kobiety które czują się dziwnie gdy jakiś zjeborobotnik krzyknie ze walił by ją swoim dragiem po mordzie. To jest zwykle przedmiotowe traktowanie. Nie ma nic wspólnego z komplementem. Gość chciał powiedzieć ze ja chętnie zerznie a nie ze ładnie wygląda. Taki robił nie ma nawet poczucie estetyki. Teraz wyobraź sobie ze idziesz ulica i 3 piedziesiatki grube i zamieszczone
  • Odpowiedz
  • 9
@weco: Dlaczego to oburza? Bo w lżejszych przypadkach jest tylko niesmaczne, a w skrajnych - jest chamskie, wulgarne i obrzydliwe. Komplementem jest "slicznie dziś wygladasz", pseudo-komplementem "hohoho, ale c------i", a skrajna wersja "wypier***ił bym cie na wszystkie strony". O ile pierwsze jest neutralne, tak pozostałe to przedmiotowe potraktowanie, niekiedy nawet w wulgarnej wersji. Z czego tu się niby cieszyć?
  • Odpowiedz
@weco: jak wydziabany drwal w garniaku się uśmiechnie i obejrzy to co innego, ale nie te śmierdzące potem, alkiem i fajami podludzie z budowy. problem w tym że drwal się nie uśmiecha i trzeba szukać atencji u stulejarności i programistów15k ze wskazaniem na tych drugich.
  • Odpowiedz
@weco: czy ja wiem czy to takie księżniczkowanie? Darcie mordy przez spoconych Januszy którzy używają obraźliwych określeń to raczej nic przyjemnego dla #rozowepaski. Daleki jestem od białego rycerza ale w tym przypadku racja leży po stronie tej dziewczyny.
  • Odpowiedz
Z czego tu się niby cieszyć?


@gaska: Skoro nie ma się z czego cieszyć to po co te wszystkie wpisy 'powiedział że mam piękne, jędre p----i achh co za cham' ?

Teraz wyobraź sobie ze idziesz ulica i 3 piedziesiatki grube i zamieszczone krzyczą ze chętnie by ci pręta w dupe wsadził i mocno ruchaly w ten sposób. Urosło ci
  • Odpowiedz