Wpis z mikrobloga

Robotnicy, którzy ocieplają budynek w którym mieszkam, to barda #!$%@? dzikusów i podludzi.
Co trzeba mieć w głowie, cmokać i co gorsza warczeć na przechodzącą pod rusztowaniami, normalnie ubraną dziewczynę. Zdarzyło mi się teraz wczoraj usłyszeć:

- Hehe, patrz Stefan jakie piersiątka idą.

Piersiątka... #!$%@?, piersiątka () Dawno nie słyszałam tak ohydnego i odpychającego określenia.
I to nie są jakieś bardzo stare dziadki, a goście w średnim wieku.
Staram się ignorować te prostackie zaczepki, ale trochę dygam na myśl o tym co będzie, jak w końcu dotrą z rusztowaniami do mojej klatki i okien.

#gorzkiezale #patologiazewsi #budownictwo
  • 129
  • Odpowiedz
@okoniaczek: Rozumiem, że to nie jest miłe musieć tego słuchać cały czas na dodatek od jakichś mietków z budowy.
Zaskoczyło mnie po prostu, że akurat określenie "piersiątka" wzbudziło taki niesmak.
  • Odpowiedz
@okoniaczek: Rozumiem o co Ci chodzi. Faceci, w tym wykopki, myślą, że to jest super komplement. No i może by był, gdyby to był jeden facet, który jakoś subtelnie da do zrozumienia, że jesteś ładna. Natomiast kiedy to jest grupa facetów, która gwiżdże, wymienia uwagi, komentuje - to jest okropne! Zawsze w takich sytuacjach czuję się maksymalnie zażenowana i jest mi z jakiegoś dziwnego powodu wstyd. Może to trochę #
  • Odpowiedz
@okoniaczek: Ja pieprze xD Facet chce sobie umilić robotę, poprawić Ci humor a Ty się zachowujesz jakby co najmniej chciał Ci wsadzić w dupę księżniczko.
Nie lepiej odpowiedzieć mu zaczepnie "Dziadzia się tak nie rozgląda bo jeszcze na zawał padnie" to się facet zawstydzi, niż płakać na mirko jacy to faceci są seksistowscy i obleśni? xD
  • Odpowiedz
@szalonenozyczki: > Facet chce sobie umilić robotę, poprawić Ci humor a Ty się zachowujesz jakby co najmniej chciał Ci wsadzić w dupę księżniczko.

No właśnie jak widać po komentarzach #rozowepaski to NIE POPRAWIA chumoru, wręcz przeciwnie. I skoro większość (moja obserwacja) dziewczyn ignoruje takie gadanie, a nie uśmiecha się do krzyczących robotników, macha, czy w jakikolwiek inny sposób pokazuje, że ją te teksty cieszą, to chyba nie trudno
  • Odpowiedz
doskonale wiem jak robole dra ryja miedzy soba i watpie, zeby to bylo cicho.


@frogfoot: Dlatego napisałem "częściwo". Wiem, że robole nie mają być w zwyczaju zbyt subtelni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz