Wpis z mikrobloga

Robotnicy, którzy ocieplają budynek w którym mieszkam, to barda #!$%@? dzikusów i podludzi.
Co trzeba mieć w głowie, cmokać i co gorsza warczeć na przechodzącą pod rusztowaniami, normalnie ubraną dziewczynę. Zdarzyło mi się teraz wczoraj usłyszeć:

- Hehe, patrz Stefan jakie piersiątka idą.

Piersiątka... #!$%@?, piersiątka () Dawno nie słyszałam tak ohydnego i odpychającego określenia.
I to nie są jakieś bardzo stare dziadki, a goście w średnim wieku.
Staram się ignorować te prostackie zaczepki, ale trochę dygam na myśl o tym co będzie, jak w końcu dotrą z rusztowaniami do mojej klatki i okien.

#gorzkiezale #patologiazewsi #budownictwo
  • 129
  • Odpowiedz
Bardzo fajnie to wyjaśniła @emipk505: w komentarzu :)


@okoniaczek: No ale to jest tak jak się spodziewałem. Nie jest ważne jaki komentarz, tylko z czyich ust pada. I tak jeśli jakiś robol mówi "pa jakie piersiątka" (obrzydliwość), to niby gorzej gdy jakiś przystojniak powie "zoba ale cipsko" (komplement).

Trochę trąci #logikarozowychpaskow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szpongiel: We went too far.
Ale żeby nie pozostać bez argumentu: jak mnie zaczepi taki Pan Józef spod sklepu i powie "Piękna Pani, a czy miałaby Pani dorzucić pisiont groszy?", nie uważam, żeby był obleśny, choć na kawę bym nie zaprosiła.
Serio - to wszystko kwestia wyrażania się. Warczenie i "piersiątkowanie" jest po prostu obleśne.
  • Odpowiedz
Ja poerdole wiem o czym mówisz. Jak u nas dwa tyg temu robili ocieplenie i remont w jednym, to większość czasu pod moim oknem byli i co 2-3 sekundy tylko #!$%@?! #!$%@?! Ja #!$%@?! I wiele gorszych. Miałem tak sporo, naprawde sporo dni ale nie zwróciłem uwagi, a raz goście patrzyli jak respie w men of wara :D
  • Odpowiedz
Piersiątka... #!$%@?, piersiątka () Dawno nie słyszałam tak ohydnego i odpychającego określenia.


@okoniaczek: a jakby powiedział: "Hehe, patrz Stefan jaka dupeczka idzie" to byłoby spoko? XD
  • Odpowiedz
@Rurzowy_Rzufff: Chodzi o to kto się nimi interesuje. Gdyby podobne teksty rzucał jakiś przystojny sportowiec z okna swojego superluksusowego, super drogiego samochodu to każdej kisiel spłynąłby po kolanach i jeszcze wieczorem ruchane by było. Ale taki zwykły sezonowy robol? Nie dla psa kiełbasa.
  • Odpowiedz
@okoniaczek: Jak u mnie robili ocieplenie domu, to wstydzilem sie wracac ze szkoly z jakimis kolezankami (mieszkaly niedaleko to razem sobie czasami wracalismy) bo tez rzucali rozne tekty. Co prawda byly one mniej "wyszukane" niz to co serwuja tobie, ale wciaz wstyd motzno. Piwiedzialem o tym ich szefowi, jal ich #!$%@? z gory na dol i z prawa na lewo, to potem juz nawet nie cmokali i nie gwizdali. Tak wiec
  • Odpowiedz
@zombiag: Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
#!$%@? mnie to obchodzi czy mam powodzenie u budowlańców, sebixów, czy od kumpla z friendzone'a, z tej czy srakiej klasy społecznej. Goście zachowują się po prostu odpychająco.
  • Odpowiedz
Bez kitu, po Waszych komentarzach można dojść do wniosku, że większość mężczyzn stosuje w podrywie cmokanie na na losowe laski na ulicy oraz komentowanie ich dekoltów.
No przecież to są powszechnie znane metody xD Jaka ja oburzona jestem cnotka #!$%@?, bo nie uśmiecham się do baranów, którzy na ulicy komentują moje piersi.

Przypomniałam sobie, czemu tak rzadko udzielam się w wątkach na wykopie.
  • Odpowiedz