Wpis z mikrobloga

Robotnicy, którzy ocieplają budynek w którym mieszkam, to barda #!$%@? dzikusów i podludzi.
Co trzeba mieć w głowie, cmokać i co gorsza warczeć na przechodzącą pod rusztowaniami, normalnie ubraną dziewczynę. Zdarzyło mi się teraz wczoraj usłyszeć:

- Hehe, patrz Stefan jakie piersiątka idą.

Piersiątka... #!$%@?, piersiątka () Dawno nie słyszałam tak ohydnego i odpychającego określenia.
I to nie są jakieś bardzo stare dziadki, a goście w średnim wieku.
Staram się ignorować te prostackie zaczepki, ale trochę dygam na myśl o tym co będzie, jak w końcu dotrą z rusztowaniami do mojej klatki i okien.

#gorzkiezale #patologiazewsi #budownictwo
  • 129
  • Odpowiedz
@zombiag: Naprawdę nie jestem w stanie dostrzec powodu dla którego miałabym zachowywać się przy tobie inaczej niż przy innych mirkach i mirabelkach. Zwracam się do ciebie tak jak do każdego innego użytkownika.
  • Odpowiedz
@zombiag: Jak zwykle lubię Cię czytać i szanuję Twój tok myślenia, tak tu kompletnie wykrzywiłeś logiczne myślenie przez zbyt szybką ocenę OPa.
Bo dziewczyna ma racje po pierwsze, że pisze pod tagiem stworzonym do tego typu bolączek i nie jest to przestępstwo w przeciwieństwie do zapropowanego przez Ciebie #pokazzwlokiswojejstarej. I sam dobrze wiesz, że Mirko służy temu aby dać upust słowotokowi na rzecz atencji, takie tu panują prawidła.
Po drugie
  • Odpowiedz