Wpis z mikrobloga

Robotnicy, którzy ocieplają budynek w którym mieszkam, to barda #!$%@? dzikusów i podludzi.
Co trzeba mieć w głowie, cmokać i co gorsza warczeć na przechodzącą pod rusztowaniami, normalnie ubraną dziewczynę. Zdarzyło mi się teraz wczoraj usłyszeć:

- Hehe, patrz Stefan jakie piersiątka idą.

Piersiątka... #!$%@?, piersiątka () Dawno nie słyszałam tak ohydnego i odpychającego określenia.
I to nie są jakieś bardzo stare dziadki, a goście w średnim wieku.
Staram się ignorować te prostackie zaczepki, ale trochę dygam na myśl o tym co będzie, jak w końcu dotrą z rusztowaniami do mojej klatki i okien.

#gorzkiezale #patologiazewsi #budownictwo
  • 129
  • Odpowiedz
@okoniaczek: no ja stulejom na tym portalu się nie dziwie, że tak komentują, prawdopodobnie takie cmokanie to ich jedyny kontakt z kobietą dlatego tak tego bronią, ale jak widze różowe paski nazywające cię księżniczką, bo nie cieszysz się na takie komplementy - tego nie ogarniam :d
  • Odpowiedz
@okoniaczek: Mnie trochę przeraża to, co tu się wyprawia w komentarzach: niebiescy uważają, że takie coś jest normalne, nawet różowe(!) nazywają cię księżniczką, a prawie wszyscy twierdzą, ze albo jesteś brzydka, albo ci za mało atencji... No i oczywiście pewne siebie "jakby to powiedział gościu w bmw to od razu byłaby inna śpiewka".

Cholera, nie chodzi nawet o to kto mówi. Jakby w stylu robotników z budowy wypowiedział się największy
  • Odpowiedz
@okoniaczek: Doskonale Cię rozumiem, mi i wszystkim moim koleżankom również przeszkadzają takie komentarze i wątpliwej jakości komplementy od budowlańców.
Jeśli to Ci coś pomoże to http://polska.ihollaback.org/ jest miejscem w internecie gdzie możesz podzielić się swoją historią, a także przeczytać inne, co może Ci pomoże.
Kolejna rada; może Ci się wydawać, że możesz na wypoku napisać historię tego typu, ale jak widać (i czego można się spodziewać) nie za bardzo, bo
  • Odpowiedz