Wpis z mikrobloga

  • 888
Halo daje dobrą radę jak stracić znajomych w 5 minut. To jest tak zaczynasz z nimi na emigracji bez języka za 8.50euro wszystko jest dobrze. Poczym masz czelność uczyć się języka i awansować na 14 euro ale to jeszcze zniesli gorzej po 3 latach otrzymać 19 euro na godzinę gdy oni maja 8 70 i dowiadują się o tym w knajpie przy wspólnym piwku. Atmosfera gestnieje milkną śmiechy i tak o to stracilem znajomych. Dobrze ze teraz nie za 5 lat. #oswiadczenie #emigracja
  • 107
  • Odpowiedz
@m3nt0r13: Się ciesz, że Cie nie wygryźli. Znam historię co kumpel sprowadził swoich, a oni po pewnym czasie sprowadzając swoich - bez niego - #!$%@? cały wakat. Pozdro
  • Odpowiedz
@m3nt0r13: wiem, że to może zabrzmieć śmiesznie, ale ja coś takiego już widziałem 15 lat temu jak grałem w Tibię. Gdy Polacy się zebrali do kupy czy grupa kumpli robiła jakąś akcję, to potrafili #!$%@?ć cały serwer. Jednakże, nieznajomi Polacy najchętniej w #!$%@? robili innych Polaków, podczas gdy Szwedzi naprawdę trzymali się razem i dążyli do dominacji innych. W inną stronę - Portugalczycy zawsze sobie nawzajem pomagali. Z różnych powodów, chociażby
  • Odpowiedz
@m3nt0r13: Kiedyś usłyszałem, że jak Ci polak nie zaszkodził za granicą to już Ci pomógł. Jestem pod wrażeniem jak turasy potrafią sobie pomagać. Trzeba rozsądnie dobierać znajomych, a już najlepiej nikomu nie ufać.

Tak z ciekawości, jakie miasto w DE?
  • Odpowiedz
Atmosfera gestnieje milkną śmiechy i tak o to stracilem znajomych.


@m3nt0r13: Trudno ocenić sytuacje. Jeśli np. nadętym, pełnym poczucia wyższości tonem oznajmiłeś im ile to Ty nie zarabiasz, to trudno się dziwić.
  • Odpowiedz