Wpis z mikrobloga

@Gotomb: idź raczej w spring-boot - jak będziesz chciał coś sam zdefiniować to oczywiście możesz to zrobić, a jeżeli nie zrobisz tego Ty, to dostaniesz defaulta od spring-boota.
  • Odpowiedz
@ania-nowak1231 @zly_dzien: Ok, ale czy to nie jest tak, że Spring-boot robi właściwie wszystko za mnie i mogę pisać aplikacje w ciemno nie rozumiejąc co robię. ?
Dwa, czy Spring-boot czasem nie zastępuje Springa, bo szukając jakiegokolwiek tutorialu w miarę dzisiejszego pisanego w zwykłym Springu?
  • Odpowiedz
@Gotomb: jeśli używasz springa a wcześniej nie napisałeś nigdy serwletu ręcznie to i tak nie wiesz co robisz :)
spring boot nie zastępuje springa tylko go uzupełnia
w XXI wieku nie używamy konfiguracji XML :)
  • Odpowiedz
@Gotomb: rób na spring boocie swoje projekty, bo to świetna sprawa, ale jak pojdziesz do pracy to na 99.9% nie bedziesz z niego korzystał(jeszcze!)

spring boot nie jest production-ready. to ze jest sam skonfigurowany jest plusem dla małych projektów, ale w przypadku duzej apki biznesowej dla powaznego klienta lepiej jest miec jednak wszystko skonfigurowane ręcznie.
  • Odpowiedz
@Gotomb: jedno nie wyklucza drugiego. Spring boot jest bardzo fajny, ale jako początkujący nie masz zielonego pojęcia co tam się w ogóle dzieje ;) no i np. u mnie w firmie jeszcze chyba nikt nie użył spring boota produkcyjnie.
  • Odpowiedz