Wpis z mikrobloga

Ostatnio odpaliłem sobie starego FMa 2008 i zrobiłem mały eksperyment. Wziąłem sobie Newcastle, żeby nie było problemów z kasą, i sprawdziłem jak poradziłaby sobie reprezentacja Polski w Premier League. Wyprzedałem cały team i w ich miejsce po-sprowadzałem Polaków, warunkiem było polskie obywatelstwo w grze, stąd załapali się Obraniak i Polanski.

Mimo fatalnego początku(7 porażek, 2 remisy, 1 zwycięstwo) później było już naprawdę nieźle, na koniec sezonu 6 miejsce bilans 17 zwycięstw, 12 remisów i 9 porażek. Najlepszym zawodnikiem Maciek Iwański - 11 bramek i 15 asyst. :))

Poluje teraz na Boenischa, Perquisa i Kaźmierczaka i podbijam europejskie puchary w następnym sezonie :) takie małe fmowe #coolstory :P

#pilkanozna #footballmanager #fm
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mq1: jedno pytanie - jak się teraz eksportuje listy życzeń do GS? chodzi mi o to, by wybrało tylko realistyczne cele transferowe, a nie wszystkie. Kiedyś było chyba "eksportuj listę życzeń".
  • Odpowiedz
@parachutes: Szukaj -> piłkarze (tam sobie filtrujesz), następnie zaznaczasz wszystkich, eksportujesz do listy życzeń, wchodzisz do listy życzeń i zapisujesz do pliku.
  • Odpowiedz