Wpis z mikrobloga

Ostatnio odpaliłem sobie starego FMa 2008 i zrobiłem mały eksperyment. Wziąłem sobie Newcastle, żeby nie było problemów z kasą, i sprawdziłem jak poradziłaby sobie reprezentacja Polski w Premier League. Wyprzedałem cały team i w ich miejsce po-sprowadzałem Polaków, warunkiem było polskie obywatelstwo w grze, stąd załapali się Obraniak i Polanski.

Mimo fatalnego początku(7 porażek, 2 remisy, 1 zwycięstwo) później było już naprawdę nieźle, na koniec sezonu 6 miejsce bilans 17 zwycięstw, 12 remisów i 9 porażek. Najlepszym zawodnikiem Maciek Iwański - 11 bramek i 15 asyst. :))

Poluje teraz na Boenischa, Perquisa i Kaźmierczaka i podbijam europejskie puchary w następnym sezonie :) takie małe fmowe #coolstory :P

#pilkanozna #footballmanager #fm
  • 22
@mq1: Dlatego wybrałem Premier League, nie ma. Problem będzie ze zgłaszaniem wychowanków do pucharów, ale to zostawię wolne miejsca po prostu. Pościągałem jakiś tam Borysiuków, Rybusów i innych juniorów, to za kilka lat będą. :)
@SirBlake: Namówiłeś mnie, zrobię podobny eksperyment w FM 13. Pamiętam że robiłem coś takiego we wcześniejszej wersji, 09 albo 10 w lidze francuskiej, bodaj w Auxerre.
@mq1: W tej wersji Newcastle miało prawie 60mln na transfery, plus drugie tyle ze sprzedaży, więc kogo chciałem to mogłem ściągnąć. Jedynie Kaźmierczak ze Smolarkiem nie chcieli iść, a Kuba z Janczykiem dopiero w zimie przyszli, bo wcześniej byli świeżo po transferach do BvB i CSKA. W każdym razie powodzenia :)
@parachutes: Zaktualizuj, jest wersja pasująca do 13.3

@SirBlake: Posłuchałem twojej rady i obrałem kierunek na POLCastle. Mój skład:

BR: Wojciech Szczęsny

BR: Mateusz Taudul

BR: Daniel Szczepankiewicz

OL: Sebastian Boenisch

OL: Jakub Wawrzyniak

OŚ: Kamil Glik

OŚ: Adam Danch

OŚ: Mateusz Magdziak

OŚ: Radosław Robakowski

OP: Łukasz Piszczek

OP: Marcin Wasilewski

DPŚ: Eugen Polanski

DPŚ: Grzegorz Krychowiak

PŚ: Ariel Borysiuk

PŚ: Radosław Majewski

PŚ: Sebastian Mila

PŚ: Przemysław Kaźmierczak

OPL:
@mq1: hmmm widocznie zaraz po tym jak pobrałem ostatnią aktualną wersję, która nie była kompatybilna z najnowszą wersją FM :> ale mam satysfakcję i tak, bo moja Łęczna po rundzie jesiennej w pierwszym sezonie gry jest na drugim miejscu w tabeli. A skład jest mniej więcej na miejsca 6-10.