@dev0n: Monk aka wizard aka Kharazim będzie ostatnim bohaterem Eternal Conflict, prawdopodobnie też zostanie dodana nowa mapa z Diablo i tym zakończą ten konflikt. Potem przyjdzie czas na WarCrafta i postacie z niego.
@dev0n: Przyznam szczerze, że wolałbym parę postaci ze StarCrafta... no ale to już nie ich wina, że uniwersum WarCrafta jest najbogatsze w postaci i ich historie. Szkoda tylko, że nie dodali Malthaela, ale pewnie po postaciach i mapach z WC i SC znów powrócą do Diablo. Czyli za jakieś... pół roku. Albo i za rok.
@lmao: Domysły, bo: a) Premiera Legacy of the Void będzie być może dopiero pod koniec tego roku bądź na początku następnego; b) "Odwieczny Konflikt" zakończy się równo po 2 miesiącach (od 30 czerwca do 30 sierpnia); c) Przez resztę tego czasu, czyli prawdopodobnie od września do listopada lub października będą musieli czymś grę wypełnić, więc zapewne zrobią to poprzez wprowadzanie postaci z uniwersum WarCrafta
Blizzard pokazał na Gamesconie nowe postaci i mounty. Kolejną postacią będzie support z Diablo - Kharazim, potem wyjdzie nowa mapa oraz bohater - Rexxar.
@Seif: skąd te info? Rzygam już WarCraftem w tej grze. Prędzej obstawiam, że w końcu zajmą się StarCraftem.
a) Premiera Legacy of the Void będzie być może dopiero pod koniec tego roku bądź na początku następnego;
b) "Odwieczny Konflikt" zakończy się równo po 2 miesiącach (od 30 czerwca do 30 sierpnia);
c) Przez resztę tego czasu, czyli prawdopodobnie od września do listopada lub października będą musieli czymś grę wypełnić, więc zapewne zrobią to poprzez wprowadzanie postaci z uniwersum WarCrafta
Osobiście chciałbym się mylić, ale