Wpis z mikrobloga

Czego jeszcze zapomniałem na 3-tygodniowego autostopowego tripa w stronę Portugalii połączonego ze zdobywaniem najwyższego kontynentalnego szczytu Hiszpanii (Mulhacen i Pico Veleta, 3478 m npm)?
Wszystko (w szczególności kurtkę puchową, bieliznę i techniczne t-shirty) da się skompresować do dużo poniżej 1/2 obecnej objętości, większość rzeczy wybierana kryteriami wagowymi żeby było wręcz ultralight


#backpacking #autostop #chwalesie #wakacje
kozio23 - Czego jeszcze zapomniałem na 3-tygodniowego autostopowego tripa w stronę Po...

źródło: comment_ozfESec8t89oHXnm49HewNMMeQ5i8JPd.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@tylkoniechori: pomarańczowa czołówka Petzla nad rękawiczkami, obok tego niebieskiego (chusta wielofunkcyjna)

@absoladoo: szczegółowa drogowa mapa półwyspu iberyjskiego a pod nią mapa drogowa europy leżą po lewej od kijów trekkingowych na samej górze
  • Odpowiedz
@absoladoo: średnio mamy zamiar spać w hotelach więc może być kiepsko z prądem i wi-fi. Opiszę tripa po powrocie, mamy zamiar spróbować złapać jachtostopa do Maroko, tak bardzo urzekł nas ten kraj tej zimy więc na pewno będę postował. jak chcesz to zawołam ;]
  • Odpowiedz
@kozio23: Co to tam w lewym dolnym rogu za tabletki? Jaka zawartość apteczki? Ile czasu na zdobywanie tego szczytu? Ile czasu nie będziecie mieli dostępu do sanitariów? Nie widzę najważniejszego - papieru toaletowego o_O
  • Odpowiedz
@miedzynamispoko: Vaude sioux ultralight. Komfort niby do 14'C ale jestem zimnolubny, przy 10'C spokojnie można spać bez polaru. wszystko wynagradza waga: 650g w rozmiarze L

@rodzinnabutelka: 7,5 kg bez jedzenia, z jedzeniem i wodą prawie 12 xd zabieram z sobą trochę ale często przelatując przez niemcy, francję itd na samych autostradach w ogóle nie zjeżdża się do miast a wolę odgrzać słoik domowego leczo niż jeść hot dogi na stacji.
  • Odpowiedz