Wpis z mikrobloga

@normanos: Ooo, teraz kojarzę kolegę (po tym linku do wpisu) i powiem, że jesteś moim guru od czasu pierwszego wpisu z tej serii. Nie zazdroszczę sytuacji, ale, jak tylko wszystko wróci do normy, będziesz mógł sobie w CV wpisać achievement, jakim mało który z nas - ojców - może się pochwalić. Szacun po stokroć i ukłony z mojej strony!
@Funky666: przewijam jak się trafi:)
kupa na plecach to rzadkość :P
duża ilość chustek do pupy i jest OK

na szyi nigdy nie widziałem - zaniedbanie jakiś imho

do wanny nigdy się zesrały :)

raz mnie jedna córka obrzygała od góry do dołu, niosąc ją rzygnęła mi przez ramię na plecy
Plecy, spodnie, buty w rzygach :)
@gali20: Jakie zaniedbanie? Jak Ci dziecko je tylko mleko modyfikowane przez jakiś czas, to konsystencja kupy mocno sprzyja takim zachowaniom, a pojemność pieluchy ma swoje granice (nie wierz w to, co piszą na opakowaniach, np. 5-9 kg ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Do tego małe dziecko nie ma oporów przed zesraniem się przez sen, a rodzice też kiedyś muszą spać i chwila może minąć zanim Cię obudzi
@normanos: Proste :) Ale nie martw się - od czwartego miesiąca (jeśli nie ma przeciwwskazań) możesz przestawiać bobo na stały pokarm. Początki też bywają frustrujące (bobo może nie bardzo kumać temat), ale jak już polubi zupki, to jest naprawdę duuuużo lepiej z karmieniem. Do tego praktycznie z dnia na dzień coś, co przypomina permanentną biegunkę, zmienia się w okaz zdrowia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą jakbyś potrzebował
@Funky666: różnie bywa z jedzeniem. Co innego jeśli dzidziuś na cycu a co innego jeśli na sztucznym. I jeszcze do tego każdy maluch inny. Moja starsza w wieku 12 miesięcy nie jadla prawie nic. Młodsza wcina wszystko.
@normanos: Tzn. wcześniak? Moja była 4 w plecy, a mimo to nawet na USG nie było tego po niej widać - wszystko nadrabia bardzo szybko :)

@szokolada No moja teraz nie chce jeść w ogóle - głodna jest, ale jej ząb idzie i zaciska paszczę tak, że nie jesteś w stanie wsadzić łyżeczki. I weź tu kombinuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)