Wpis z mikrobloga

  • 214
Tl;dr


Bilans tygodnia bytności na wsi:
-sąsiadowi okociła się kotka, 6 kotów w miocie, oddał innemu sąsiadowi jednego, resztę zakopał
-sąsiad który dostał kota zobaczył że ma ropiejące oczy to co zrobił?


-inny ze wsi miał sukę która oszczeniła się i urodziła 8 szczeniąt, zostawił 4. Co zrobił z resztą?


-dziecko sąsiada nadepnęło na jednego z tych szczeniaków, utykało na łapę, jak najlepiej go wyleczyć?


Naprawdę gardzę ludźmi którzy tak robią, ale bardziej gardzę ludźmi którzy uważają że jak wpłacą na czyjeś konto 20 złotych żeby leczyć jakiegoś #!$%@? kota bo komuś chce się latać z nim do weterynarza to staną się wielkimi wojownikami o lepszy byt zwierząt. Tacy ludzie są tak samo oderwani od rzeczywistości jak nasz rząd. Tego co potrzebujemy to praca u podstaw, edukacja ludzi ze wsi, pieniądze na kastrowanie zwierząt.
#truestory #patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi #wies #miasto #koty #psy #zwierzeta
  • 76
  • Odpowiedz
@Matis666: skąd niby to wiesz? Wet powiedział czy sobie coś dopowiedziales aby sumieniu było lżej bo było się za leniwym aby psem się opiekować? Znajoma ma niewidomego kota, inna psa z jedną lapa i jakoś nie widać po nich cierpienia ;)
  • Odpowiedz
  • 8
@Styrmir: akurat koty niewidome nadal ogarniają bo mają wibrysy i czuły słuch
Pies z jedną łapą to tez nie jest jakaś mega kaleka
Mój pies juz pod koniec (miesiąc czy dwa) nie słyszał i nie widział i nic nie ogarniał, wszędzie się obijał i robił sobie krzywdę, a moi rodzice to takie #!$%@? świętoszki jak wy i tez nie chcieli mu ulżyć, ale wreszcie się przekonali po jakimś czasie. Także wiem
  • Odpowiedz
  • 0
@wykopnieta: nie jestem na takiej 'wsi' na której są ludzie którzy jeżdżą do pracy do miasta, tylko jestem w takiej prawdziwej polskiej wsi; gdzie jest #!$%@? zasięg, każdy ma gospodarstwo rolne itd
Nie ma żadnej bardzo patologii, mają pieniądze na budowę domów i inwestycje w swoje gospodarstwa. Pije się ze dwa piwa w trakcie dnia i od święta pół litra ze znajomymi
  • Odpowiedz