Wpis z mikrobloga

@normanos: jakie rokowania dla twojego różowego? Z tego co wyczytałam to ciężka choroba i bardzo męcząca. Przykre strasznie. Trzymaj się i zdrowia dla Was!
  • Odpowiedz
@normanos: Trzym się kumplu, ja siedziałem z młodym 2 lata na tacierzyńskim, wiem co cię czeka, trochę zazdro i trochę współczu...Doglądanie jak dorasta dziecko to najwspanialszy dar jaki nam ofiarowano.,
  • Odpowiedz
To będzie mój pierwszy komentarz na wypoku, mimo iż przeglądam go z 3 lata.

Mała rada od matki samotnie wychowującej malucha - podgrzewacz do butelek na noc + dwie butelki z odmierzoną wodą.
  • Odpowiedz
@normanos: Naprawdę nie potrafię zrozumieć zachwytów i wyrazów podziwu, że jeden z rodzicow, tym razem padło na ojca, opiekuje się swoim rodzonym dzieckiem. Jeśli te obowiązki spoczywają na barkach matki to jest to jej zasrany obowiązek, a jak przejmuje je ojciec to staje się w oczach ludzi prawie półbogiem? WTF?

  • Odpowiedz
Jedyne miejsce gdzie poki co napotkalismy przebierak w meskim to Ikea. Chyba bylo to w Belgii o ile pamietam.
Ja na noc mialam wrzatek w termosie :)
Dasz rade. Bo czemu nie?
  • Odpowiedz
@andrzejwpst: w dupie byłeś, gówno widziałeś. SKĄD WIESZ kogo i o co spytałem przed wejściem? Czy ty w ogóle sobie zdajesz sprawę jaka jest rotacja kobiet na minutę w toalecie np. w galerii handlowej? pewnie też nie wiesz, że one mają przedsionki między częścią toalet a umywalkami. Faktycznie 1/10 bo odpisałem.
  • Odpowiedz
@andrzejwpst: miejsce do sikania jest oddzielone od reszty toalety, ew. jest to kabina jednoosobowa więc i tak by musiał poczekać, aż się zwolni. do mycia rąk nie trzeba intymności, nie przesadzaj.
  • Odpowiedz
@normanos: następnym razem jak ktoś zwróci uwagę powiedz, że musisz sobie radzić bo Ci żona w szpitalu umiera i żadna głupia #!$%@? nie będzie Ci mówiła jak masz żyć, może chociaż żony im będzie szkoda, jak nie potrafią okazać współczucia facetowi.
  • Odpowiedz