Wpis z mikrobloga

@normanos: Czegoś tu nie rozumiem, są opiekunki, które zajmują się niemowlakami, pewnie nawet byś znalazł z polecenia. Jesteś programistą, więc kwestie finansowe odpadają, co stoi na przeszkodzie? Nawet na kilka godzin dziennie aby odetchnąć.
  • Odpowiedz
@normanos: ja sobie trzymałem gorącą wodę w termosie + chłodniejszą wodę przegotowaną w drugim wiec bylem w stanie szybko zrobić mleko + zapasowe butelki i smoczek, by nie myć za każdym razem tylko raz dwa robić. To dawało sporo czasu.

Ale to po ile teraz je 15-20 ml ?

No niestety na poczatku jest mało czasu na sen, trzeba korzystać z każdej wolnej chwili na odpoczynek.

+ kawa trochę pomaga
  • Odpowiedz
@Fallenzgr: tak, dobry system miałeś. Ja mam już podobnie z tym, że została mi jedna butelka (nie mam na zmianę), a jednocześnie jest dosłownie na granicy - je 100-110, butelka ma 120 i w sumie muszę powoli myśleć o kupnie większej.

kawę to ja piję zawsze, niestety na ogromne zmęczenie nic nie pomaga jak sen.
  • Odpowiedz
Miałem też niefajną akcję z młodym miesiąc temu, jak były te upały 35st. Akurat mieliśmy wyprawę autobusową, (syn 1,5 roku uwielbia jeździć autobusami). Wszystko ogarnięte, idziemy na przystanek w tej hicy, okazuje sie ze autobus nie przyjechał, następny za 40 minut, no to szybka decyzja - czekamy. Pech chciał, że młody po 20 minutach walnął numer 2 i to taki, że potrzeba szybkiego przewinięcia, wracać do domu nie było opcji bo już
  • Odpowiedz
@normanos: cumplu, jestem z Tobą! Mam córkę w podobnym wieku i uśmiecha się już od jakiegoś czasu - nie ma większego szczęścia! Gdybyś potrzebował z kimś pogadać to wal śmiało!
  • Odpowiedz