Wpis z mikrobloga

@normanos: chwila, przecież wchodzisz do damskiej toalety z dzieckiem na ręku i ktoś ci robi wymówki? Porzuć ten męczeński ton - masz trudną sytuację, ale to jednak twój obowiązek. Zamiast użalać się na mikroblogu skombinuj jakąś pomoc do maleństwa (rodzice/teściowie/opiekunka).
  • Odpowiedz
@normanos: nie doczytałem wszystkiego, ale mocno trzymam kciuki. Jesteś dzielny, niektórym nawet w dwójkę jest na początku bardzo ciężko.

Co do karmienia - polecam podgrzewacz "na stałe" taki z elektronicznym termostatem (nie gałecza +/-, nie termostat na bimetalu - tylko taki prawdziwy elektroniczny z wyświetlaczem temperatury, bo pozostałe mają taką histerezę że raz przegrzewają do np. +40'C a potem stygną do +35'C i zależnie kiedy wyjmiesz - to zawsze masz
hrumque - @normanos: nie doczytałem wszystkiego, ale mocno trzymam kciuki. Jesteś dzi...

źródło: comment_b97guwisshoZKpGNKSsKwvayozNjWNy7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@normanos: Nie mierzyłem mu czasu - ale grzałka ma jakieś 60W, dobry kontakt (przewodność cieplną) zapewnia woda... Pomijając ucieczkę ciepła do otoczenia (przy tak niskich temperaturach - będzie niewielka) i zakładając że grzejemy wodę (a nie mleko), którego ciepło właściwe jest znane:


Potrzeba na to 1,862... minuty
  • Odpowiedz