Wpis z mikrobloga

@handler - wielkie dzięki :) A nie orientujesz się jak to wygląda w przypadku DPD? Bo najbliższy punkt obsługi DHL mam 60km od siebie :/
  • Odpowiedz
@handler Z tego co sprawdzałem wynika, że sam powinienem przyjść do punktu obsługi klienta i tam ją nadać. Co prawda mogę się mylić, bo nie wysyłałem jeszcze przesyłki przez firmę kurierską.
  • Odpowiedz
@handler to dopiero będę mógł jutro sprawdzić bo na stronie DHL jest jeden wielki mętlik, a infolinia już dzisiaj jest nieczynna. W każdym razie dzięki za pomoc :)
  • Odpowiedz
@hiooo: do DHL mam szacunek bo zawsze z prędkością światła nawet z drugiego końca świata dostaję paczki - najszybciej 2 dni, średnio 3 dni z Chin do Polski, więc o czymś to świadczy
  • Odpowiedz
@hiooo: Sprawa jest prosta - wejdź na moją stronę http://allekurier.pl/nadaj-paczke/pl/de gdzie wycenisz koszt przesyłki. Ceny zaczynają się już od 43,04 zł brutto. Wybierasz firmę kurierską, która ma przesyłkę dostarczyć - do wyboru masz AlleKurier Europa, DPD i UPS. Wypełniasz formularz i opłacasz przesyłkę (przelewem bankowym albo poprzez płatności internetowe). Pozostaje jeszcze wydrukować list przewozowy (wyślemy Ci go mailem) i nakleić go na przesyłkę. Kurier przyjedzie w wyznaczonych przez Ciebie godzinach
  • Odpowiedz