Wpis z mikrobloga

Miruny rejestrowałem sie na przyjęcie mnie na WMI na Informatykę stacjonarną.Niestety w I naborze się nie dostałem.
Ktoś brał może z was udział w drugim naborzei i wie mniej więcej czy o dużo się obniża próg? Chciałbym podejśc po raz drugi ale nie wiem czy warto (znow trzeba opłatę rekrutacyjną)
Bardzo chciałbym się dostać,ale niestety matura nie wystarczyła na 1 nabór.
#kiciochpyta #uam #wmi #informatyka #poznan #studia #studbaza
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adams_GA: #!$%@? tak jest, masz regulamin przyjmowania na studia i tego się uczelnia trzyma. Nikogo nie obchodzi to czy idąc na prawo byłeś w LO na humanie czy w technikum na mechaniku. Pomysl jest już sam w sobie idiotyczny bo co mają powiedziec ludzie co dobrze zdali mature. To nawet logiczne nie jest
  • Odpowiedz
@whahazhutou: Myślisz że ktokolwiek czyta te odwołania? xD Przecież oni to mają w dupie jak długo dostaną za Ciebie dotację. Tak jak mówię miałem na roku kolesia który po odwołaniach dostał się z 1077 miejsca. Można? Można.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: tak tak a srednia placa w polsce to 15k. Sam stwierdziles że nikt nie czyta odwolan więc leja na nie cieplym moczem. Jak jest 200 miejsc na kierunku to nie wezmą jeszcze 1 bo coś tam napisał
  • Odpowiedz
@whahazhutou: no jak się nie znasz to się nie wypowiadaj. Zaczynasz mnie już wkurzać swoim pieprzeniem głupot. Myślisz że zawsze się zapełniają wszystkie miejsca za pierwszym razem? Nawet mi Ciebie nie żal
  • Odpowiedz
@whahazhutou: No dobrze, ale ta osoba 201 może nie wejść w drugiej turze bo stwierdzi że chce studiować coś innego i jej miejsce dalej jest wolne. Wchodzi następna osoba itd. To nie są żadne bajki tylko rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: tak jest w teorii a w praktyce nigdy osoba z nr 1k nie wejdzie na żadna uczelnie panstwowa w polsce. I w tym momencie już przeszles z teorii o odwolywaniu się do zwyklej rekrutacji. Już się mieszasz kolego
  • Odpowiedz
przeszles


@whahazhutou: ło #!$%@? stary. Mam nadzieję że ty się zmieszasz ze słownikiem. Ale dlaczego osoba z nr 1K nie wejdzie na żadną uczelnię państwową? Co ty pieprzysz? Przecież nie wszystkie kierunki są obłożone maksymalnie. U nas było 280 miejsc, a ostatecznie studentów było dokładnie 276, a więc jeszcze jakby się 4 osoby odwołały to by dostały miejsce. Nie wspominając, że są takie kierunki jak np. Filozofia gdzie w ogóle
  • Odpowiedz
@Adams_GA: bo rzadko kiedy w ogole jest 1k chetnych na kierunek a jak jest toosoby nawet z nr 400 nie wchodzą. 6% pkt i wchodzisz? Chyba na WSRH w Sosnowcu. Poza tym mowa była o odwolywaniu się a ty znowu o zwykłej rekrutacji. Już widzę że krecisz bo się denerwujesz :))
  • Odpowiedz