Wpis z mikrobloga

U mnie z tego co wiem to było tak że ojciec zdradzał moją matkę kiedy była w ciąży z jakąś babką która też zdradzała swojego męża szweda.


@Cronox: łobuz kocha najmocniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dokładnie po tej wiadomości zyskałem 5-ciu nowych braci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
  • Odpowiedz
@Cronox: Ja mam dwóch kumpli, którzy poznali swoich braci w wieku już dorosłym. Ziomują się, ojcowie potwierdzili (w obu przypadkach ojciec utrzymywał jakieś, bardzo rzadkie kontakty z "nieprawymi" braćmi, ale ukrywał informacje o tym, że istnieje jakaś inna rodzina)
  • Odpowiedz
@Cronox: Nie wiem, ale ja na Twoim miejscu nie odczuwałbym chęci spotkania się z osobą, którą wg mnie słusznie nazwałeś "bratem". Same formalne więzy krwi podejrzewam nie znaczą wiele przy całym procesie socjalizacji o ile ta ich waga nie została wpojona. Ciekawe dlaczego Cię szukał. Bezpośredniość pokazuje, że nie musi chodzić o uczucia rodzinne.
  • Odpowiedz
@progresywny: Ale nikt tu nie mówi o uczuciach rodzinnych. Jestem po prostu ciekaw jaką jest osobą. Chce zobaczyć na żywo czy jest podobny do mnie wizualnie i mentalnie. Jak na razie to żadna rodzina, ale jeżeli będzie spoko to może się zacumplujemy. Bratem na pewno nie będzie bo się z nim nie wychowałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Argilla: Tak, wie. No ale podeszła do tego na luzie jak i ja.
Moim zdaniem takie akcje rzadko się zdarzają ale są w sumie normalne.
Ja, matka, i teraźniejszy ojciec nie przepadamy za moim dawcą nasienia i tak raczej zostanie, ale to nie znaczy że mam wszystkich od jego strony przekreślić.

@krst: Nawet jak się z nim spotkam i zacumpluje to niczego mu nie dam||pożyczę.
  • Odpowiedz
Dokładnie po tej wiadomości zyskałem 5-ciu nowych braci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Widać że mój stary sobie nie żałował.


@Cronox: Widziałeś polską komedię pt. "Testosteron"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz