Wpis z mikrobloga

@Namenick: Uraziłem twoją dumę śmiejąc sie z skuterów?
@mirkujesz: Kumpel strupek nr.1 - wyskoczę po fajki do kiosku... 300 metrów. Dobrze, że rekawiczki ubrał chociaż to nie musiał grysu wydłubywać spod skóry dłoni, za to strupy na plechach i wszędzie gdzie możliwe zdzierał tygodniami.
Kumpel strupek nr.2 - serwis, naciągnąłem łańcuch tylko wyskocze i sprawdzę jak chodzi... plama oleju na jezdni - noga w gipsie, i jeden wielki strup dookoła.
@Jofiel: Nie, latam na Kawasaki GTR 1000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I twoje przykłady #!$%@? dają, oni #!$%@?, ten tutaj może sobie jechać dla przyjemności pięćdziesiątką po bułki do sklepu, ale #!$%@? dalej swoje i mów jak inni mają żyć, ale w międzyczasie nie zapomnij zamknąć szczelnie drzwi w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jofiel: To się śmiej ale nie nazywaj ich debilami. I jak przeszlifuje to mój problem, ja się będę tym martwić, za to ty sobie kup może czołg, bo jadąc nawet samochodem coś ci się może stać, uważaj też jak myjesz ręce, mydło potrafi zatruć organizm, na jedzenie też uważaj, w czasie produkcji mógł ktoś je zatruć, uważaj jak teraz wstaniesz sprzed komputera w swojej piwnicy, serce może nie wyrobić.
@Jofiel #!$%@? głupot. Wiadomo ze może sie wywalić i połamać, poobdzierać.
Jak jadę gdzieś blisko a jest mega upał to też mi się nie chce ubierać całego stroju. Jadę po prostu ostrożniej, wolniej.
Na skuterze (jadąc 50, a z wiatrem nawet 60) też ludzie mają ubierać całe kombinezony, ochraniacze i wszystko? Inna sprawa. że #!$%@? Ci do tego jak facet jeździ...
@Namenick:

@mirkujesz:

@Stitch:

@niepoprawnyhumanista:

Macie racje do momentu kiedy gość faktycznie sie przejedzie dupa po asfalcie i trzeba go będzie leczyć za nasze wspólne pieniądze, wysyłać karetki itp.

Ps ja mam motorower, jeżdzę w stroju na motocykl wartym więcej niż pojazd ;p. Dzięki temu jak miałem wypadek "na kosiarce co to 60 z górki" to nic mi sie nie stało prawie (wypadek przy jakichś 20, moze 30). Mo