Wpis z mikrobloga

@Namenick: na jakiejś stronie motocyklowej, polskiej oglądałem fotki gościa po jeździe dwie przecznice do dziewczyny :). W skrócie, trochę pozdzierany był bo mu wyskoczył jakiś dzieciak samochodem z podwórka.
  • Odpowiedz
@Namenick: "no i trudno" k---a typie, po zakładasz strój żeby po tym "no i trudno" nie leżeć i jęczeć bo się nie chciało kilka minut ubrać. Z takim podejściem "no i trudno" to za niedługo będą cie na cmentarzu odwiedzali
  • Odpowiedz
@Namenick: @delyew: Jak dla mnie obaj siebie warci jesteście. Jeden się sapie, że drugiemu c--j do tego, kto jak wygląda na moto i jak się ubiera, ale dalej wkręca się w głupią gadkę, a drugi umoralnia na siłę pierwszego. Beka z was.
  • Odpowiedz
@Namenick: nie musi, ale leżałem kiedyś w szpitalu z kolesiem, który uważał, że nawet długich spodni i kurtki nie warto założyć, bo jedzie dwie ulice dalej xD Skończyło się tak, że na pierwszym skrzyżowaniu koleś na nim wymusił pierwszeństwo i prawie nie ma władzy w lewej ręce. Drugi Janusz dwa łóżka dalej jechał skuterem i dzik mu na drogę wyskoczył - endoproteza stawu kolanowego ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@Namenick: no ten od endoprotezy jechał 50 ccm - na moto nawet przy takiej prędkości nietrudno się zabić. Dlatego ja jeżdżę tylko puszką i rowerem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Poza tym wiem, że jazda jeździe nierówna, ale trudno mi uwierzyć, że ktoś wsiada na takie moto jak na zdjęciu i będzie powolutku i delikatnie jechał.
  • Odpowiedz