Wpis z mikrobloga

#dziendobry Witamy Mirków zwłaszcza spod tagów #rap #hiphop #streetwear

Siedzimy w odzieży lifestyle, hiphop od 17 lat ale po raz pierwszy na mirko i z tego powodu na przywitanie mamy #rozdajo
Każdy kto zaplusuje ten wpis bierze udział w losowaniu dowolnego T-shirta z naszej kolekcji.
Zwycięzce ogłosimy jutro 24.07.2015 w godzinach przedpołudniowych.

Jeszcze tylko do jutra trwa akcja na stronie naszego sklepu internetowego, gdzie możecie znaleźć poukrywane #kodyrabatowe i niespodzianki, oraz zgarnąć trochę rzeczy od nas #zadarmo
Szczegóły tutaj: http://goo.gl/3DqvFb

Zapraszamy do obserwowania tagu #b3clothes gdzie przy każdej akcji promocyjnej nie omieszkamy poinformować zainteresowanych mireczków.

#modameska #ubierajsiezwykopem #promocje
B3BEFREE - #dziendobry Witamy Mirków zwłaszcza spod tagów #rap #hiphop #streetwear

...

źródło: comment_EicpAAFQhMnw89wyfF2eQfxklCUkdnLx.jpg

Pobierz
  • 71
@B3BEFREE: Czemu wszystkie ciuchy które mi się podobają są za małe na mnie, u was to jakieś rozmiary na gimnazjalistów same "S" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawilnie przypominam że ten sam dzień urodzenia co Notorius BIG zobowiązuje do bycia rozmiarem XXL! Podoba mi się wasz sklepik dobrze że wypłatę mam dopiero 15stego bo bym przewalił na ciuchy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@B3BEFREE: Jakies 9 lat temu nabylem najlepsze sztruksy jakie w zyciu mialem (czarne, z tylu na kieszeniach "B3" szyte zlota nicia) - niestety jakies 4lata temu umarły śmiercią naturalna. Wskrzeście ten model!!!!