Wpis z mikrobloga

#dziendobry Witamy Mirków zwłaszcza spod tagów #rap #hiphop #streetwear

Siedzimy w odzieży lifestyle, hiphop od 17 lat ale po raz pierwszy na mirko i z tego powodu na przywitanie mamy #rozdajo
Każdy kto zaplusuje ten wpis bierze udział w losowaniu dowolnego T-shirta z naszej kolekcji.
Zwycięzce ogłosimy jutro 24.07.2015 w godzinach przedpołudniowych.

Jeszcze tylko do jutra trwa akcja na stronie naszego sklepu internetowego, gdzie możecie znaleźć poukrywane #kodyrabatowe i niespodzianki, oraz zgarnąć trochę rzeczy od nas #zadarmo
Szczegóły tutaj: http://goo.gl/3DqvFb

Zapraszamy do obserwowania tagu #b3clothes gdzie przy każdej akcji promocyjnej nie omieszkamy poinformować zainteresowanych mireczków.

#modameska #ubierajsiezwykopem #promocje
B3BEFREE - #dziendobry Witamy Mirków zwłaszcza spod tagów #rap #hiphop #streetwear

...

źródło: comment_EicpAAFQhMnw89wyfF2eQfxklCUkdnLx.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@B3BEFREE: Miałem jedną z Waszych pierwszych koszulek (taką czerwoną z wielką trójką z prasowanki). Rok może 1999. W porównaniu do Rydel House'a była szmatą. Bluzy tez zawsze #!$%@? w porównaniu do RH. Dlaczego tak porównuję do konkretnej firmy? Bo w tamtych czasach byliście tą samą półką cenową. Mass zawsze droższy. Nie plusuję. Aż dziw bierze żeście się na rynku utrzymali.

  • Odpowiedz
@B3BEFREE: O kurde ! Jesteśmy sąsiadami :D właśnie się zastanawiałem czy przy netto otwieracie sklep stacjonarny a tymczasem widzę was na mirko :D

Pamiętam x lat temu za gówniarza (czasy ślizgu) jak mama kolegi rzekomo pracowała na szwalni rzeczy da b3 - co to był za szpan :D
  • Odpowiedz
  • 1
@B3BEFREE: łoooł żyjecie :D jakieś 10 lat temu kupiłam sobie u Was swoje pierwsze (i na szczęście jedyne :D) szerokie spodnie! oczywiście nie było jeszcze modeli dla różowych pasków, więc wyglądałam koszmarnie w za długich i za szerokich baggach xD ale i tak miło Was wspominam i będę obserwować, pozdro!
  • Odpowiedz
@kiszczak: w 1999r. RH jeszcze nie istniało. Teraz, już na pewno nie istnieje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@PrezesKlubuTecza: Nie, ale jesteśmy w większości liczących się sklepów w Polsce, jakbyś chciał coś przymierzyć.
@detokstyle: pod tym adresem jesteśmy już kilkanaście lat, ale dobrze myślisz, teraz otworzyliśmy jeszcze sklep stacjonarny. Zapraszamy.

Około 10.00 ogłosimy zwycięzce -ów? ( ͡º
  • Odpowiedz