Wpis z mikrobloga

Jestem jedyny, któremu ON działa na nerwy? Wkurza mnie bardziej niż najgorszy YouTuber od Minecrafta. Przecież ten pacan nawet nie potrafi się wysłowić. Na wszystko 'fajnie' i ten śmiech rozdziewiczanego patykiem kota. Ten debil wymiotował przy parówkach i zupkach chińskich... pluł dobrą, zwykłą parówką stękając jak rozpieszczony gówniak... gardzę tym człowiekiem bardzo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#youtube #bekazpodludzi #j--------e
Niewierny_Mops - Jestem jedyny, któremu ON działa na nerwy? Wkurza mnie bardziej niż ...

źródło: comment_pIZFizFbuty51LjxjLl9xwhv7QBamjYO.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niewierny_Mops: a ja go lubię, pokazuje przepisy dla normalnych ludzi którzy nie umieją gotować nic a nic. Poza tym najlepiej pokazuje jak przygotować typowe fastfoody. Pizza z jego przepisu to najlepsza pizza jaką jadłem (ale to być może zasługa mojego #rozowypasek , bo ona robi 90% przepisu ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
  • 1
@Niewierny_Mops:
Nie no jesli chodzi o jego testy to naprawde zenada xD. Wystarczy ze trafi na cos zjadliwego ale nie najwyzszej jakosci to zaczyna sie cyrk jak w przedszkolu. Ciekawe czy w robocie tez rzyga jak przesoli zupe i potem jej sprobuje xD.
  • Odpowiedz
@Niewierny_Mops: @piotr-oginski Kiedy to był mega kanał. Nawet wyrwałem trzy różowe na jego czekoladowy pudding (polecam ten styl ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Natomiast od czasu kiedy zaczął nagrywać z celebrytami jest równia pochyła. Myślę, że hajs z yt się zgadza się nie wiem po co te szopki.
  • Odpowiedz