Wpis z mikrobloga

#zarabianie #pieniadze #programowanie Dobra wypok...mam teraz odrobinę wolnego więc trochę tu na mirko pospamuję. Pytanie wprost, bo wiem że tutaj dużo ludzi z it itp, zarabiających krocie;) Więc pytanie moje jest następujące: znacie jakiś sposób na zarobienie/dorobienie sobie 200-300 zł online miesięcznie, bez posiadania jakichś bardzo wygórowanych umiejętności typu programowanie, tworzenie grafiki 3d, itp.
  • 23
@Zdolnyslazak: Jeśli masz pieniążki, cierpliwość i mocne nerwy - to giełda. A tak to próby z freelance albo jakieś fuszki pokroju zrobienie kompa albo jakaś wykończeniówka. Ja jeszcze sobie czasem zrobię ankietę i mam z tego doładowania komórkowe ale to rzadziej już, nie wyjdzie 200-300 zl/m-c.
@Zdolnyslazak: pisanie tekstów na potrzeby SEO. Szczególnie jeśli jesteś w jakimś temacie mocny i możesz pisać eksperckie teksty, to za jeden dobrze przygotowany tekst można zawołać spokojnie z 50-100zł. W przypadku, gdy masz doświadczenie redaktorskie, PRowe, to pracując w agencji płaciliśmy nawet i kilka stów za takie, gdy osoba dodatkowo firmowała go swoim nazwiskiem jako ekspert w dziedzinie. Można też zarabiać na grach w połączeniu z prowadzeniem strony internetowej. Sam tak
@ludzik: Tylko że ja mam stałą pracę, dlatego szukam czegoś na dorobienie po godzinach w domu bez spiny, ale niestety widzę że ciężko bez konkretnych umiejętności...bo gdybym je miał nie zadawałbym takich pytań tutaj... a truskawki to ja lubię jeść a nie zbierać ;)
@Zdolnyslazak: Jedyne co to możesz oglądać reklamy czy coś, pojedyncze grosze dostaniesz za jedno wyświetlenie. Bez doświadczenia raczej nikt ci nie zapłaci, zwłaszcza że chcesz nie dość że online to jeszcze po godzinach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale zawsze możesz wybić się na youtube i podbijać serca i portfele gimbusów. Ostatnio chyba dosyć opłacalne zajęcie.