Wpis z mikrobloga

Im dłużej słucham radia tym bardziej mam wrażenie, że rozwiązaniem wszystkich problemów na świecie jest przyjmowanie przez ludzi odpowiedniej dawki magnezu.A największym wyzwaniem, by się ten magnez dobrze wchłaniał

#takietam #reklamy
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@salvador_w_dali: Dobrze, że nie reklamuje tego Żanet Kaleta. Ale i tak te reklamy są tak ogłupiające, że lepiej wyłączyć radio i posłuchać pracy silnika.
Btw. Zdrowy organizm nie potrzebuje takich gówien, jak magnez w kapsułkach. Chyba, że ma niedobory wynikające z bardzo złego odżywiania, nadmiernych dawek alkoholu lub z powodu choroby.
  • Odpowiedz
niedobory wynikające z bardzo złego odżywiania, nadmiernych dawek alkoholu


@Dap-Rah: to tak jak 90% polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli w sumie to musimy brac ten magnez.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dap-Rah: ja sobie kupiłem ostatnio bo ciągle się czułem zmęczony itd i w sumie to mi pomogło, samopoczucie mi się polepszyło. Trzeba tylko zwracać uwagę na stosunek ceny do dawki bo jest bardzo duży rozstrzał cenowy i zawartościowy.
  • Odpowiedz
@salvador_w_dali: gdybym miała łykać wszystkie tabletki, które mi polecają, to uzbierała by się garść. Na włosy, paznokcie, na brak apetytu (rano) i na zbyt duży apetyt (wieczorem). Do tego magnez, o którym wspomniałeś, ale nie zapominajmy także o prawidłowym NAWODNIENIU, tak, ostatnio o tym też słyszałam. Jakby woda nie istniała, teraz trzeba brać tabletki, żeby nawodnić organizm. Do tego coś na wątrobę, tak na wszelki wypadek po weekendzie i jeszcze
  • Odpowiedz