Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki!

Przyszedł czas się przedstawić- jesteśmy Sweed.pl- najpyszniejszy sklep subskrypcyjny w Polsce ( ͡ ͜ʖ ͡)
Z racji, że jeden z nas mirkuje już od ponad 5 lat chcemy zrobić małe rozdajo.
Jeżeli chcecie spróbować naszego słodkiego biznesu plusujcie wpis do jutra (deadline wtorek 23:59),w środę wybierzemy jedną osobę, do której wyślemy jedną z naszych paczek (wysyłka 3.08 z zamówieniami).
Powodzenia :)


#dziendobry #pracbaza #rozdajo #slodycze #sweedpl #chwalesie #pokazprace
źródło: comment_83qtWKOS3Rnm1OxryiSxO58E7CGNa7CG.jpg
  • 135
@mateusz-zp: W Sweedboxie znajdują się minimum 7 produktów- zazwyczaj jednak jest ich 11-12. Cena paczki zawiera oprócz kosztu słodyczy koszt transportu (przesyłkę kurierską) oraz koszt opakowania, o czym warto pamiętać. Wszystkie przekąski możesz oczywiście znaleźć w sklepach internetowych i je zamówić, jednak z subskrypcją jest trochę jak z prezentem od Mikołaja- więcej emocji jest gdy nie wiesz czego się spodziewać pod choinką, niż gdy sam schowasz pod nią skarpety albo sweter,
@SweedPL: Mikołaj nie żąda ode mnie 130zł za prezenty. Prawda jest taka, że sam pomysł na biznes jest nawet spoko, ale nie wyobrażam sobie, żeby ktoś płacił np przez 6 miesięcy po 130zł za jakieś kilka paczek słodyczy skoro każde z nich jest po 6-8zł na allegro. W dodatku nie dostaję kota w worku.

130zł to w perspektywie miesiąca dosyć dużo a dostajemy za to relatywnie mało.
Ja nie wiem jaki
@mateusz-zp:
Aha, czyli na zagraniczne strony internetowe tez nie wchodzisz jak rozumiem? :) Spoko, nie kazdy musi tez system znac, napisalem Ci tylko info ze pomysl jest stary jak swiat i funkcjonuje pare dobrych lat, wiec sie nie oburzaj :)

Co do samego pomyslu, zaloze sie ze koncept na Sweed.pl wyrosl z konkretnego topicu na redditcie: pare miesiecy temu gosc opisywal dokladnie identyczny model bazujacy na "subscription box" (bardzo szczegolowo opisywal
@SweedPL: Ja wygrałem konkurs (drugie miejsce) na RekoBox (o to samo chodzi, paczka z niespodzianką, jedzonko w środku nieznane) i dostałem rabat na 10 procent na ich nową paczkę chodzącą po 8 dych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet sam robiłem tu "rozdajo" odnośnie kuponu rabatowego jakby ktoś chciał. By się kuponik nie zmarnował. Miło wiedzieć, że są jakieś alternatywy.