Wpis z mikrobloga

#tfwnogf #badoo

Dzisiaj kolejny eksperyment! Dopiero się zaczął, prawdziwe wyniki będą później. Kumpel jakieś 10 min temu założył fejkowe konto na Badoo z zamiarem bycia całkowicie pasywnym. Cel? Sprawdzenie jaką tak naprawdę atencję otrzymują #rozowepaski i z ciekawości co ludzie wypisują jak już się ktoś zdecyduje xD Oczywiście żadne screeny co, kto, jak i gdzie nie zostaną zamieszczone, bo to nie w tym celu eksperyment. Cel to statystyka.

Dziołcha w skali dosyć obiektywnej będzie 6-8/10, przy czym skala działa tak, że 10 to mit (ostateczny ideał), 9 to najładniejsza dziewczyna jaką w życiu widzieliśmy (właściwie to jest nasz rzeczywisty ideał), 8 to bardzo ładna ale w realnych granicach i 7 to po prostu ładna itd. To jest dosyć płynne, ale tak na oko mniej więcej załóżmy, że te 6-8 będzie generalnie. Pamiętajcie, minęło 10 min, jest północ w środku tygodnia a konto wisi na lokalizacji większego miasta, ale raczej nie można powiedzieć, że dużego.

To tak wstępnie jakby się ktoś zastanawiał, czemu im na tych portalach #!$%@? generalnie. A takie prawdziwe staty będą za kilka dni, bo na ten moment godziny są bardzo nieprzychylne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Khaine - #tfwnogf #badoo 

Dzisiaj kolejny eksperyment! Dopiero się zaczął, prawdzi...
źródło: comment_R6svaYdPVOufcEiBFurT1NVIojAnQMFP.jpg
  • 156
@Sancho_Pansa: Dokładnie w tym celu jest ten eksperyment. Bo generalnie na męskich kontach jest zapewne raczej mały ruch. I w sumie już po tych 10 min wiem dlaczego.

@MarianKolasa: Pamiętaj, że to nie jest jakaś turbolocha 10/10 z okładek. Ot, ładna tak po prostu. Ni mniej, ni więcej.

@Killjoy: j/w , to jest powyżej przeciętnej ale nie można powiedzieć, że jest obiektywnie ładna, że 80% zapytanych tak by powiedziało
@JanSkrzetuski: Ale wtedy siódemka musiałaby być ładna ponadprzeciętnie, a jest opisana po prostu jako ładna.
@Khaine: Zawsze myślałam, że szóstka to jest taka przeciętna w sumie, ale na tyle zadbana czy zachowująca się w taki sposób, że mimo wszystko odbiera się ją jako atrakcyjną.
@Khaine: Badoo to chyba dalej mało stulejarski portal - kiedyś zarejestrowałem się na jakimś portalu typu "zaruchaj.pl", co tam się #!$%@? dopiero działo to przechodzi ludzkie pojęcie, do jakich loch faceci pisali "jesteś piękna, tak powinna wyglądać prawdziwa kobieta, sexi nóżki"... brrrr... aż do dzisiaj mnie przechodzi dreszcz
@Khaine: Ja zawsze rozumiałam szóstkę jako kobietę w sumie przeciętną, ale potrafiącą się czymś ponad tą przeciętność wybić: charakterem, ciekawymi zainteresowaniami albo po prostu byciem miłą, ciepłą i bardzo kobiecą. Taka osoba, która normalnie byłaby 5/10, ale ma coś takiego w sobie, co cię do niej przyciąga.
@Khaine: ha ha, te zielonki to jednak dziwne ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Killjoy: skala 1-10 to bardzo kiepski pomysł, tym bardziej, że my faceci też tak naprawdę nie wiemy do końca czego chcemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież ciężko określić dziewczynę tylko w kategoriach "złośliwej narośli dookoła pochwy", dlatego przecież w magazynach typu CKM zdjęcia okraszone są krótkimi wywiadami, w których