Wpis z mikrobloga

#tfwnogf #badoo

Dzisiaj kolejny eksperyment! Dopiero się zaczął, prawdziwe wyniki będą później. Kumpel jakieś 10 min temu założył fejkowe konto na Badoo z zamiarem bycia całkowicie pasywnym. Cel? Sprawdzenie jaką tak naprawdę atencję otrzymują #rozowepaski i z ciekawości co ludzie wypisują jak już się ktoś zdecyduje xD Oczywiście żadne screeny co, kto, jak i gdzie nie zostaną zamieszczone, bo to nie w tym celu eksperyment. Cel to statystyka.

Dziołcha w skali dosyć obiektywnej będzie 6-8/10, przy czym skala działa tak, że 10 to mit (ostateczny ideał), 9 to najładniejsza dziewczyna jaką w życiu widzieliśmy (właściwie to jest nasz rzeczywisty ideał), 8 to bardzo ładna ale w realnych granicach i 7 to po prostu ładna itd. To jest dosyć płynne, ale tak na oko mniej więcej załóżmy, że te 6-8 będzie generalnie. Pamiętajcie, minęło 10 min, jest północ w środku tygodnia a konto wisi na lokalizacji większego miasta, ale raczej nie można powiedzieć, że dużego.

To tak wstępnie jakby się ktoś zastanawiał, czemu im na tych portalach #!$%@? generalnie. A takie prawdziwe staty będą za kilka dni, bo na ten moment godziny są bardzo nieprzychylne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Khaine - #tfwnogf #badoo 

Dzisiaj kolejny eksperyment! Dopiero się zaczął, prawdzi...

źródło: comment_R6svaYdPVOufcEiBFurT1NVIojAnQMFP.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
@Khaine: ciekawe czy oprzecie sie pokusie powkrecania stulejarzy. Oby tak, bo podszywanie sie pod laske w internetach tez nie jest najnormalniejsze :D
  • Odpowiedz
@Khaine: No ja przez 3-4 godziny jak miałem konto, to miałem tyle wiadomości, że jak wszedłem na mirko na kilka minut, i wróciłem, to mi telefon lagowało bo nie nadążało się wszystko ładować xD
  • Odpowiedz