Wpis z mikrobloga

#tfwnogf #badoo

Dzisiaj kolejny eksperyment! Dopiero się zaczął, prawdziwe wyniki będą później. Kumpel jakieś 10 min temu założył fejkowe konto na Badoo z zamiarem bycia całkowicie pasywnym. Cel? Sprawdzenie jaką tak naprawdę atencję otrzymują #rozowepaski i z ciekawości co ludzie wypisują jak już się ktoś zdecyduje xD Oczywiście żadne screeny co, kto, jak i gdzie nie zostaną zamieszczone, bo to nie w tym celu eksperyment. Cel to statystyka.

Dziołcha w skali dosyć obiektywnej będzie 6-8/10, przy czym skala działa tak, że 10 to mit (ostateczny ideał), 9 to najładniejsza dziewczyna jaką w życiu widzieliśmy (właściwie to jest nasz rzeczywisty ideał), 8 to bardzo ładna ale w realnych granicach i 7 to po prostu ładna itd. To jest dosyć płynne, ale tak na oko mniej więcej załóżmy, że te 6-8 będzie generalnie. Pamiętajcie, minęło 10 min, jest północ w środku tygodnia a konto wisi na lokalizacji większego miasta, ale raczej nie można powiedzieć, że dużego.

To tak wstępnie jakby się ktoś zastanawiał, czemu im na tych portalach #!$%@? generalnie. A takie prawdziwe staty będą za kilka dni, bo na ten moment godziny są bardzo nieprzychylne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Khaine - #tfwnogf #badoo 

Dzisiaj kolejny eksperyment! Dopiero się zaczął, prawdzi...
źródło: comment_R6svaYdPVOufcEiBFurT1NVIojAnQMFP.jpg
  • 156
wybredne do granic absurdu


@Khaine: Nie musisz, ja ci dam odpowiedź: bo mają z czego wybierać. Tak samo gdybyś był facetem 8/10 z wyglądu, bogatym i inteligentnym, też byś odrzucał kandydatury kobiet poniżej 8/10. Dodatkowo podejrzewam, że niebieskie do nich walą drzwiami i oknami, więc siłą rzeczy nie mają ochoty się bawić w szczegółowe, delikatne i miłe oznajmianie danemu panu, że jego kandydatura została jednak rozpatrzona negatywnie.
@Khaine: No to rzeczywistość je zweryfikuje. W tym kraju na szczęście rzadko która kobieta jest na tyle brzydka, żeby nie dało się przenieść uwagi z jednej różowej na drugą. Ewentualnie można zejść o jedno oczko w skali, zwłaszcza że z drugiej strony jest sporo niebieskich maksymalnie 6/10, którzy ambitnie podbijają do 8/10 i są mocno zdziwieni, że one ich ignorują.
Po pięciu minutach słuchania ich masz ochotę wziąć prysznic albo się urżnąć, żeby zapomnieć piorunujące wrażenie, jakie zrobili.


@Killjoy:
W przypadku wartościowania mężczyzny przez kobietę to jest prawda. Jest duża szansa, że dziewczyna NIE będzie chciała dać dupy lub być z kolesiem, który jest mocno przystojny, ale a) głupi b) niezaradny c) beta-uległy d) nie ma pozycji społecznej e) ani dobrej pracy f) czy pieniędzy. Tj. z kimś, kto jest ładny,
@Choir: No tak, u facetów poprzeczkę da się wyznaczyć, ale u kobiet akurat bym nie powiedział w tym wypadku. Np. jakieś bogate aktorki u mnie nie są w żaden sposób w topce.
Jak wspomniałem jednak, ogarnięci faceci stronią od związków z idiotkami czy odpałami i będą sobie wyżej (w poważnym związku) cenili ogarniętą 6 od totalnie odwalonej mentalnie 8.


@Sh1eldeR: Czyli właściwie powiedziałeś to, co ja. Ja nie upieram się, że określone cechy charakteru będą atrakcyjne/odrzucające u obu płci. Ja twierdzę, że sposób bycia i poziom inteligencji mają duże znaczenie przy ocenie danej osoby w przypadku, kiedy nie szukamy przygody na noc, a
@Khaine: ale bedac bogaczem, nie zwiazesz sie z prosta kobieta, bo wpadasz ogolnie w inny swiatek, inne otoczenie, naturalnie wiec dobierasz sobie partnerke, ktora sie w tych sferach odnajdzie. A wiadomo, ze czesto chcesz by przy okazji ladna, tam jednak docenia sie inne walory pieknosci
@Killjoy:

Bo są idiotami, którzy przedkładają instynkty (ładna, pewnie płodna) nad rozum (ale głupia jak but). Zawsze mnie dziwiło, kiedy mężczyźni mądrzy i ogarnięci w innych strefach brali sobie za żony takie egzemplarze - tudzież kobiety, które są inteligentne, ale wyraźnie lecą tylko na pieniądze i kombinują jakby tu z męża wyciągnąć jak najwięcej kasy. Nie wiem co gorsze. Chyba jednak drugie.


Na wykopie na tych, którzy zwracają uwagę na stan
@Khaine: ale w klasach wyzszych czesto wszystko jest teatrem. Chcac powielac pieniadze i nawiazywac nowe kontakty, chodzilbys na rozne bankiety, itd., a tam panna z wyzszych sfer w gorsecie jest musem.
Na wykopie na tych, którzy zwracają uwagę na stan mentalny kobiety mówi się "przegrywy".


@Khaine: Nie zauważyłam. Raczej na tych, którzy do podrywu zabierają się nieudolnie lub nie zabierają w ogóle. Ewentualnie tych, którzy po 2 spotkaniach jeszcze mają nienaruszone opakowanie gumek, bo wiadomo, że jak nie było seksów, to przegryw i czas marnuje, ech. I sami potem produkujecie takich samców alfa wannabe, naciskających na seks i pewnych siebie do granic
@Khaine: uwierz, obcuje z tymi ludzmi, bo pracuje na wyscigach konnych na 5-gwiazdowym torze :P Prozno tam szukac prostych, normalnych kobiet, niezaleznie od wieku, a nawet wsrod tych gwiazdek, te brzydsze zawsze stoja raczej na uboczu, na doczepke. Mogac miec wszystko, oni zawsze maja najlepsze i tam istnieje pewien faktyczny schemat odnosnie urody kobiet
@Choir: Osobiście wolałbym klasyczną, dobrą kobitę niż miliard dolarów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Killjoy:

Ewentualnie tych, którzy po 2 spotkaniach jeszcze mają nienaruszone opakowanie gumek


No, bo chce się dowiedzieć, czy z dziewczyną warto się zadawać w ogóle = przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież chodzi tylko o ruchanie, a nie jakieś kwiatki.