Wpis z mikrobloga

#afera #vat19.pl #januszebiznesu #heheszki

W tym znalezisku @jaszczomp-jeden-odbiur opisuje jak sklep @Vat19pl traktuje swoich klientów, nie odpisując na maile w sprawie reklamacji, finalnie nazywając ich idiotami. Na podstawie obserwacji oraz wypowiedzi przedstawicieli sklepu, w wyżej wymienionym znalezisku, sporządziłem rekonstrukcję przebiegu rozmów pracowników działu PR i obsługi klienta sklepu @Vat19pl :

- Ty, Janusz, jakiś buc do nas pisze od miesiąca, że chce zareklamować towar.

- O cię #!$%@?! Chce nas wydymać na kasę. Olej go Heniek, za miesiąc zapomni.

Mija miesiąc...

- Janusz, ten typ znowu pisał. Mówi, że jak nie odpiszemy, to zrobi znalezisko na Wykopie.

- Haha xD no widziałem. Ty, a wiesz co on #!$%@?ł? Nie odpisaliśmy mu na te 20 maili co się pytał o adres, co nie? I ćwok odesłał nam tę kamerkę na zły adres hahahaha xD Jaki debil! Jak kisnę xD Już mu piszę maila, że jest idiotą.

- No, hehe. A ty zaktualizowałeś ten adres w regulaminie i na stronie, żeby ludzie nam nie wysyłali na adres starej siedziby?

- Heniek, #!$%@?... czepiasz się. Chcesz mieć dwie stówy mniej do wypłaty?

- Dobra, nie było tematu. Ty pacz, #!$%@?! Napisał na Wykopie o nas. Ludzie hejtują.

- O nie! Tego już #!$%@? za wiele. Ale mu dojebię! Mamy to konto na Wypoku jeszcze, nie?

- Janusz... a może by tak przeprosić za całe zajście, powiedzieć choćby dla picu, że osoba odpowiedzialna za wyskrobanie tego maila od dziś już u nas nie pracuje, temu gościowi wysłać jakiś upominek w ramach przeprosin, a dla Wykopków zorganizować jakieś skromne rozdajo? Można by było zatrzeć złe wrażenie.

- Czy ty się Heniek z #!$%@? na łby zamieniłeś?! Typ chce reklamację za nasze pieniądze, reszta debili nas bezpodstawnie hejtuje, a ja mam wysyłać fanty i wydać całe 50 złotych? Zaraz im napiszę co o nich wszystkich myślę i gdzie ich mam... głupie wypokowe ścierwa. No! Pa jak mu #!$%@?łem Heniuś! Jak ludzie zobaczą naszą bezczelność i arogancję, to od razu zaczną u nas kupować!

- Janusz... mnie się wydaję, że to nie do końca zadziałało...

- januszface.jpg