Wpis z mikrobloga

Mirki, mam dziś urodziny.

Naszły mnie #feels trochę. Myślę sobie o tym, że czas ucieka, że twarze moich rodziców zaczynają pokrywać coraz bardziej widoczne zmarszczki, że na ich głowie włos po włosie zaczyna siwieć.. Myślę o tym jakie by były skutki różnych wyborów, jakich dokonałam w życiu, jakie będą skutki tych, które mnie czekają i czy coś zjebię przez złe decyzje w przez najbliższy rok.

Chce mi się płakać, życie jest takie paskudne. Chciałabym zatrzymać czas, albo cofnąć chociaż na chwilkę. Chciałabym widzieć siebie w piaskownicy, albo biegającą po drzewach z małymi cumplami. Taką beztroską, którą przytula babcia, dziadek, których już tu nie ma. Co tam studia, jakieś stresy, praca, pieniądze, niepoważni ludzie..

To, że czas płynie widać najbardziej po gówniakach, którzy jeszcze niedawno w podbazie wymieniali się karteczkami, a teraz zajmują mi samochodami miejsce przy bloku. Kiedy to dostało prawo jazdy? Ile to ma lat, że już się mizia ze swoją "drugą połówką"?

Dzisiejszy dzień muszę spędzić tak, jak nigdy nie chciałam spędzać swoich urodzin. Od rana w #pracbaza, w której ostro się poprzewracało dziś, a później nauka do ostatniego egzaminu na #studbaza. Dajcie plusa, powiedzcie mi coś miłego, żeby ten dzień nie był tak beznadziejny jak się zapowiada ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PS. Nigdy nie miałam okazji rozdać cukierków.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 26
@angela09: Ogółem to wszystkiego najlepszego :)
Jako lvl 25 nie raz nie dwa miałem podobne refleksje i powiem Ci że za każdym razem po takich refleksjach uświadamiałem sobie coraz bardziej że nie warto w życiu się "cykać " za dużo, życie jest proste - podejmujesz decyzję i nie patrzysz wstecz, tak po prostu ma być :)

Edit
Ponad to jeżeli uważasz że ten dzień zapowiada się beznadziejnie to pomyśl o tym
Chce mi się płakać, życie jest takie paskudne. Chciałabym zatrzymać czas, albo cofnąć chociaż na chwilkę. Chciałabym widzieć siebie w piaskownicy, albo biegającą po drzewach z małymi cumplami.


@angela09: Ło jaki dół. Podejrzewam, że nie poprawi Ci to humoru, ale sądzę, że MiszczJoda ma o wiele więcej powodów, żeby móc cofnąć czas i pobiegać. Jeśli nie wiesz o kim mowa - to młody chłopak, wykopowicz, któremu amputowali stopę (była tu zbiórka
@angela09: na początek - wszystkiego najlepszego! Urodziny są dobrą okazją do takich przemyśleń, coś o tym wiem...

Wiem też, że to tylko jeden dzień - po nim masz kolejne 364 okazji do spędzenia szczęśliwie swojego czasu, celebrujac małe rzeczy :) i że w ogólnym rozrachunku życie jest proste, piękne i przyjemne. No a na koniec wszystko będzie dobrze
@angela09: No cóż ludzie dorastają. Tęsknisz za beztroską? Każdy tęskni, ale ja jednak wolę być panem swojego życia, a takie coś daje tylko dorosłość. Powodzenia no i stu lat na te urodziny!