Wpis z mikrobloga

Mirki, mam dziś urodziny.

Naszły mnie #feels trochę. Myślę sobie o tym, że czas ucieka, że twarze moich rodziców zaczynają pokrywać coraz bardziej widoczne zmarszczki, że na ich głowie włos po włosie zaczyna siwieć.. Myślę o tym jakie by były skutki różnych wyborów, jakich dokonałam w życiu, jakie będą skutki tych, które mnie czekają i czy coś zjebię przez złe decyzje w przez najbliższy rok.

Chce mi się płakać, życie jest takie paskudne. Chciałabym zatrzymać czas, albo cofnąć chociaż na chwilkę. Chciałabym widzieć siebie w piaskownicy, albo biegającą po drzewach z małymi cumplami. Taką beztroską, którą przytula babcia, dziadek, których już tu nie ma. Co tam studia, jakieś stresy, praca, pieniądze, niepoważni ludzie..

To, że czas płynie widać najbardziej po gówniakach, którzy jeszcze niedawno w podbazie wymieniali się karteczkami, a teraz zajmują mi samochodami miejsce przy bloku. Kiedy to dostało prawo jazdy? Ile to ma lat, że już się mizia ze swoją "drugą połówką"?

Dzisiejszy dzień muszę spędzić tak, jak nigdy nie chciałam spędzać swoich urodzin. Od rana w #pracbaza, w której ostro się poprzewracało dziś, a później nauka do ostatniego egzaminu na #studbaza. Dajcie plusa, powiedzcie mi coś miłego, żeby ten dzień nie był tak beznadziejny jak się zapowiada ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PS. Nigdy nie miałam okazji rozdać cukierków.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@angela09: To sypnij dla wszystkich cukierkami, jak jesteś na studiach to życzę ci żebyś zdała. Albo żeby Ci się dobrze żyło w pracy. Wszystkiego Najlepszego, Mirabelko.
  • Odpowiedz
  • 1
@Darksitte: nie ma znaczenia, czy to takie życzenia, czy życzenia w rzeczywistości. Tak samo tworzą się w głowie jednej osoby. Miły jest sam gest. Miłe jest to, że człowiek jest miły dla innego. Po prostu :)
Jest mi miło, dziękuję :)
  • Odpowiedz