Wpis z mikrobloga

NO ELO.
To znowu ja, dzisiaj powracam z gameplayem oraz grywalną Alfą z gierki do której jakiś czas temu postnąłem tutaj GIF.

https://www.youtube.com/watch?v=4ctr4xjELZ0
http://gmclan.org/up1486_4_NIGHTHAW_X3000_Alpha_0_1.html

Poczuj klimat lat 80 w stylowym shmupie o wartkiej akcji gorętszej niż dziewczyny na plaży w Miami i oprawie graficznej ładniejszej niż z kasety VHS na którą jeszcze nikt nic nie nagrywał! Oprawa dźwiękowa sprawi, że ubierzesz się w kolorowe ciuchy i zaczniesz szukać dyskoteki w której jeździ się na wrotkach! W pełnej wersji będziesz mógł kupować i modyfikować bronie, statki, i powerupy - wszystko to dostarczy Ci hipis patriota za odpowiednią ilość dolców. Różnorodne lvle, bossowie oraz tryb single/coop aby zabawa była jeszcze lepsza!

Mam nadzieję, że się wam spodoba. Czekam na info co dodać, albo co wywalić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gamedev #gry #nighthawx
Nikas - NO ELO.
To znowu ja, dzisiaj powracam z gameplayem oraz grywalną Alfą z gier...

źródło: comment_ayWTVlZPbgFedv8r4X4qeUOBQO8KzG3R.jpg

Pobierz
  • 12
@Nikas: Trochę nie ogarnąłem na początku sklepu, myślałem, że mam wybrać broń czy coś..
Nie mam tam żadnego hajsu, nie wiedziałem co robić.

W menu steruje strzałkami, a potem w grze WSAD, coś jest nie tak.
Myślę, że WSAD jest lepszy jeśli używa się również myszki (przynajmniej dla prawo ręcznych).
Miałem problem ze znalezieniem KTÓRYM SIĘ SZCZELA, chociaż przejrzałem readme :P

Jak dla mnie to latanie strzałkami i strzelanie spacją, tak
@dieow: Ze strzałkami jest mały problem. Z tego co się dowiedziałem, to moja klawiatura jest zesrana (za 20 cbl) i jak wciskam kilka przycisków na raz, to się blokuje, więc nie mam jak przetestować czy wszystko aby na pewno dobrze działa. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Nikas: Wywala mi takie coś, ale nie przejmuj się, nie mam karty graficznej;)
__________________________________________
############################################################################################
FATAL ERROR in Fragment Shader compilation
ShaderName: sh
CRT

C:\DOCUME~1\ja\USTAWI~1\Temp\IXP000.TMP\memory(187,4): error X5608: Compiled shader code uses too many arithmetic instruction slots (255). Max. allowed by the target (ps20) is 64.
(1,1): error X5609: Compiled shader code uses too many instruction slots (263). Max. allowed by the target (ps20) is 96.

############################################################################################
@no_login: Tak, znajomy też miał ten problem przy zintegrowanej karcie graficznej. Niestety nie mam pojęcia jak i czy w ogóle da się to naprawić. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Nikas: czemu statki przeciwnika skalują się inaczej niż inne obiekty? Cały czas wydaje mi się że te statki się tylko powiększają, gdzie inne obiekty tak się fajnie obracają imitując 3D