Wpis z mikrobloga

#csgobets #csgolounge #csgodds

Mecze EU 7/7/2015

1337 vs. Mouz
BO3 17.00
Moje oddsy : 20-80
Mój bet : ICB/Low na 1337. Szanse na wygranie są niewielkie, jednak Mouz często gra słabsze mecze na 99Damage. Z tego powodu odradzam stawiania na nich med/high. Lepiej dać ICB/Low na 1337.

FlipSid3 vs. Virtus.PRO
BO2 18.00
Moje oddsy : 25-75
Mój bet : Low/Med na Virtus dopóki mają mniej niż 80 procent. Nie mam wątpliwości że Virtusi są lepszą drużyną. W przeszłości mieli oni jednak spore problemy z S1imple'm, a poza tym do kwalifikacji wystarczy im ugranie jednej mapy (a przed sobą mają jeszcze mecz z Kinguinem). Z tego względu odradzam stawiania HIGH na Virtus, pomimo że remis powinien być najgorszym możliwym scenariuszem dla polaków. S1mple jest jednak nieprzewidywalny dlatego lepiej trzymać się od dużych stawek z dala.

Agent vs. LDLC.White
BO3 19.00
Moje oddsy : 25-75
Mój bet : Med na LDLC, dopóki będą mieć mniej niż 80 procent. Poprzednio Agent doprowadził w meczu z LDLC do dogrywki na jednej mapie. Jednak w spotkaniu typu BO3 nie powinni mieć już żadnych szans. LDLC jest znacznie bardziej doświadczoną drużyną, z lepszymi taktykami i większą ilością ogranych map.

Gplay vs. SpaceS
BO3 22.00
Moje oddsy : 65-35
Mój bet : Med na Gplay, dopóki będą mieć mniej niż 60 procent.

Legenda :
ICB - 4 itemki po 0.04-0.08
LOW - 1-3 procent ekwipunku
MED - 3-5 procent ekwipunku
HIGH - 6-10 procent ekwipunku

Moje typy i analizy zawsze znajdziesz na mikro z tagiem #csgodds także zachęcam do kliknięcia "obserwuj".