Wpis z mikrobloga

Wąż mi się okocił... oszczenił... owężył?:D

Tak, samiczka Classic zniosła mi dzisiaj 15 jajek <3 I będą małe wenszyki ;D Z drugiej samicy mam 4 jaja, a termin już 7 lipca, więc na dniach będo ;) Baardzo się cieszę i nie mogę już doczekać :D

<3

Poza tym weekend, czy nie weekend, zimno, czy ciepło - terraria same się nie zrobią ;D Dziś kolejna warstwa na aranżacjach, w tym terrarium dla wypoka @SiDi ;) Jutro albo w poniedziałek ostatnia warstwa z kolorem i w środę/czwartek wysyłka ;)

o to to to - nowy wiatrak pomaga w przyspieszeniu wysychania, chodzi dzień i noc ;D

Na hotel zjawiły mi się nowe zwierzaki - agama brodata, Stefanek, po operacji i młody króliczek Viki, który jest nieziemskim bydlakiem. Jutro podrzucę jakieś zdjęcia, czy coś ;)

Fanpage - Strona - Allegro

#waz #wonsz #weze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)

@gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja @Cahir22 @Ranfun @Kodys @Queiroz @Jormungand @Turrsky @skrajnaa @Migfirefox: @foxmurder @nietopies @Maupolina @Pio23 @avible @kamdz: @nat89
Khaleesi - Wąż mi się okocił... oszczenił... owężył?:D

Tak, samiczka Classic znios...

źródło: comment_Ds9fWqHGVYlHPtkLpP6MoCiWkQut7VBj.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz