Wpis z mikrobloga

wstyd mi za osoby, które choć w najmniejszym stopniu pochwalają zabijanie homoseksualistów przez islamistów. gardzę wami, podludzie. propagowanie zabijania z powodu cech na ktore nie ma jednostka wpływu było fajne przed 1945 rokiem. potem powieszono oprawców. trzeba być ograniczonym, żeby nie widzieć związku między eugeniką na podstawie pochodzenia, wiary a orientacją, albo nawet i chorobą! na która i tak ci ludzie nie maja wpływu. bo skoro to dla was choroba, to czemu innych chorych i upośledzonych nie wybijać? Downy też dzieci miec nie bedą, a intelektualnie jeszcze gorzej funkcjonują niz homoseksualiści wiec czemu ich trzymać?

mnie za tęczowy avatar usunęło dwóch ludzi na fejsie, nie wiem dokładnie kto, ale niech s---------a, bo mi tacy znajomi potrzebni w zyciu nie sa, którzy bronią zarodka a następnie chcą strzelać do dorosłych ludzi z powodu innych preferencji seksualnych. wiem, ze wiele osob jest zwolennikami podwójnych standardów ułożonych na podstawie własnych granic tolerancji, ale kiedys moze sie to obrócić przeciwko wam.

#oswiadczenie #bekazprawakow #lgbt #bekazpodludzi
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SScherzo: dziewczyno, nie kompromituj się do reszty. Zrobiłaś z logiki damę negocjowalnego afektu, a teraz się wypierasz. Na dodatek to żałosne skamlenie w temacie usunięcia ze znajomych... proszę. Pukasz w dno od spodu.
  • Odpowiedz
@SScherzo: taaa, "nie widziałeś wystarczająco dużo". Najpierw "często tożsame", a teraz "niektórzy". Przestań pisać, bo za chwilę z rozpędu przyznasz, że nikt tak naprawdę do homoseksualistów strzelać nie chce, a tylko ty masz problemy ze sobą.
  • Odpowiedz
Popieram w pełni twoją opinię o ludziach, którzy nawołują do zabijania homoseksualistów. Ale:

mnie za tęczowy avatar usunęło dwóch ludzi na fejsie, nie wiem dokładnie kto, ale niech s---------a, bo mi tacy znajomi potrzebni w zyciu nie sa, którzy bronią zarodka a następnie chcą strzelać do dorosłych ludzi z powodu innych preferencji seksualnych.


@SScherzo: uważasz, że każdy komu nie podoba się tęczowa flaga w awatarze, jest zwolennikiem zabijania gejów?
  • Odpowiedz
@falouu: ziomeczku, to nie flaga jest problemem, a to, co za nią idzie. i tak, widziałam już takie opinie, więc by mnie to nie zdziwiło. tu chodziło o pokazanie kontrastu.
  • Odpowiedz
ziomeczku, to nie flaga jest problemem, a to, co za nią idzie. i tak, widziałam już takie opinie, więc by mnie to nie zdziwiło. tu chodziło o pokazanie kontrastu.


@SScherzo: wrzuciłaś do jednego worka wszystkich, którzy mają jakiekolwiek zastrzeżenia do obecnej polityki względem homoseksualistów (w różnym stopniu, do różnych jej aspektów i z różnych powodów) i dałaś do zrozumienia, że są oni dla ciebie potencjalnymi mordercami.

Niewiele się to różni
  • Odpowiedz
@falouu: nie wszystkich. tylko tych, którzy piszą takie rzeczy, bo to oni w większości mają ból d--y. i trudno, mam to gdzieś, prawdę mówiąc. jak ktoś się uważa za lepszego bo pociągają go osoby odmiennej płci i to i tak dla mnie jest podczłowiekiem, niezależnie od tego co głosi. fakt, zapędziłam się z tym porównaniu, bo pisałam to na szybko i pod wpływem emocji. ale nie mam jak tego edytować
  • Odpowiedz
@artpop: Przesadnymi, obrzydliwymi manifestacjami. Adopcją dzieci przez dwóch facetów, gdzie myśli się o tym by im było przyjemnie, a nie tym dzieciom. Wynoszenie odmienności ponad normalność, szerzenie nienawiści gdy ktoś się chce temu postawić. Naprawdę jak dla mnie to oni powinni móc od zawsze zawierać związki partnerskie i nie powinno się z tego powodu robić żadnych z-------h imb w żadną stronę.
  • Odpowiedz
Przesadnymi, obrzydliwymi manifestacjami.


@gryffindor: Byłem na kilkunastu paradach w życiu i nie widziałem takich sytuacji.

Adopcją dzieci przez dwóch facetów, gdzie myśli się o tym by im było przyjemnie, a nie tym
  • Odpowiedz
@artpop: Jak ktoś nie chce to nie zobaczy. No nie, dziecko wcale Matki nie potrzebuje. Ja się masę naczytałem i doświadczyłem w życiu, że jednak potrzebuje. A jak trochę podrośnie na pewno rówieśnicy mu o tym przypomną. Dobrze, że podajesz opiniotwórcze linki, pozdro
  • Odpowiedz