Wpis z mikrobloga

wstyd mi za osoby, które choć w najmniejszym stopniu pochwalają zabijanie homoseksualistów przez islamistów. gardzę wami, podludzie. propagowanie zabijania z powodu cech na ktore nie ma jednostka wpływu było fajne przed 1945 rokiem. potem powieszono oprawców. trzeba być ograniczonym, żeby nie widzieć związku między eugeniką na podstawie pochodzenia, wiary a orientacją, albo nawet i chorobą! na która i tak ci ludzie nie maja wpływu. bo skoro to dla was choroba, to czemu innych chorych i upośledzonych nie wybijać? Downy też dzieci miec nie bedą, a intelektualnie jeszcze gorzej funkcjonują niz homoseksualiści wiec czemu ich trzymać?

mnie za tęczowy avatar usunęło dwóch ludzi na fejsie, nie wiem dokładnie kto, ale niech #!$%@?, bo mi tacy znajomi potrzebni w zyciu nie sa, którzy bronią zarodka a następnie chcą strzelać do dorosłych ludzi z powodu innych preferencji seksualnych. wiem, ze wiele osob jest zwolennikami podwójnych standardów ułożonych na podstawie własnych granic tolerancji, ale kiedys moze sie to obrócić przeciwko wam.

#oswiadczenie #bekazprawakow #lgbt #bekazpodludzi
  • 103
@SScherzo: Zabijanie jest złe i żaden normalny prawicowiec (a właściwie żadna normalna osoba, ale z jakiś przyczyn często wspomina się w tych tematach o "prawicowcach" którzy z nimi nic wspólnego nie mają) czegoś takiego nie może popierać (jak popiera to zwyczajnie taki z niego prawicowiec jak PiS jest prawicą, czyli zerowym, bo prawica to ostoja wolności osobistej i pełnego prawa do niej, jak i do własności).
Ale ustawianie sobie tęczy na
@SScherzo: Ktoś wyrzucił cię ze znajomych bo zmieniłaś avatar na tęczowy, a ty już stwierdzasz, że oni bronią zarodka i chcieliby strzelać do homoseksualistów. Nie pomyślałaś, że mogli się zdenerwować wszechobecną tęczą. Zrobiła się z tego jakaś posrana moda jak wylewanie sobie wiader wody na głowę i picie piwa na raz. Ludzie którzy z homoseksualizmu robią modę dla niektórych zasługują na wyrzucenie ze znajomych na FB, ale czy to oznacza, że
propagowanie zabijania z powodu cech na ktore nie ma jednostka wpływu


@SScherzo:
Nie ma wpływu? A to, że im więcej ludzi deklaruje się jako homoseksualiści tym więcej się ich pojawia jest bez znaczenia?
Jeżeli homoseksualizm jest faktycznie cechą genetyczną, która sprawia, że dla nich naturalny jest związek z osobą tej samej płci to czy konieczne jest deklarowanie i narzucanie się reszcie świata, dla której jest to nienaturalne, a nawet obrzydliwe?
Skoro
@SScherzo:

podludzie

Hitler bylby dumny. inb4 prawo Godwina

bronią zarodka a następnie chcą strzelać do dorosłych ludzi z powodu innych preferencji seksualnych.

To, ze kto jest niechetny legalizacji panstwowych malzenstw dla homosiow, nie znaczy, ze chcialby do nich strzelac.
@Errad: Kiedyś ludzi leworęcznych prawie w ogóle nie było na świecie, ale im więcej się o tym mówiło, tym więcej nagle się przyznawało do leworęczności. Wiesz dlaczego? Bo inni mieli w dupie tę leworęczność. Mówiono, że to demoniczne, więc dzieci za używanie lewej ręki dostawały lepy z ucha na ryj w pysk. Podobnie tutaj. Jeszcze 50 lat temu za homoseksualizm można było zginąć. Na wypoku dalej są podludzie, którzy chętnie podpalali