Wpis z mikrobloga

wstyd mi za osoby, które choć w najmniejszym stopniu pochwalają zabijanie homoseksualistów przez islamistów. gardzę wami, podludzie. propagowanie zabijania z powodu cech na ktore nie ma jednostka wpływu było fajne przed 1945 rokiem. potem powieszono oprawców. trzeba być ograniczonym, żeby nie widzieć związku między eugeniką na podstawie pochodzenia, wiary a orientacją, albo nawet i chorobą! na która i tak ci ludzie nie maja wpływu. bo skoro to dla was choroba, to czemu innych chorych i upośledzonych nie wybijać? Downy też dzieci miec nie bedą, a intelektualnie jeszcze gorzej funkcjonują niz homoseksualiści wiec czemu ich trzymać?

mnie za tęczowy avatar usunęło dwóch ludzi na fejsie, nie wiem dokładnie kto, ale niech #!$%@?, bo mi tacy znajomi potrzebni w zyciu nie sa, którzy bronią zarodka a następnie chcą strzelać do dorosłych ludzi z powodu innych preferencji seksualnych. wiem, ze wiele osob jest zwolennikami podwójnych standardów ułożonych na podstawie własnych granic tolerancji, ale kiedys moze sie to obrócić przeciwko wam.

#oswiadczenie #bekazprawakow #lgbt #bekazpodludzi
  • 103