Wpis z mikrobloga

@NapoleonV: W takim razie masz racjonalne, umiarkowane poglądy. Mnie również nie podoba się określenie "gay marriage" ze względów językowych, ale nazewnictwo to najmniej istotna sprawa. Jeśli osoby czują się ze sobą na tyle emocjonalnie związane, że nazywają się rodziną, to niech to robią. To dotyczy tak samo przyjaciół i wspólników, którzy są hetero-, ale w życiu mogli/mogą liczyć tylko na swoją pomoc. W związku z tym powyższa "grafika patriotyczna" nie wnosi
@Papelavitus: Za akceptowaniem takiej formy stał brak nakazów i zakazów późniejszych religii, przez co homofobia zaczęła narastać. Poczytaj chociaż fragmenty "Uczty" Platona - tam jest co nieco na temat powszechności takich związków. Nie rozumiem, czemu zwiazki homoseksualne mialyby byc zakazane jak w III Rzeszy. Moze jeszcze wyslemy ich do obozow pracy/koncentracyjnych? Źródłem homofobii są obwarowania religijne, które w tej kwestii są dla mnie absurdalne. Nieco cofnelismy sie w tej materii w
@bigdabro: Dzieciaku, nie jestem żadnym homosiem. Co więcej, też jestem przeciwko adopcji dzieciaków przez homoseksualistów. Ty za to jesteś człowiekiem, który nie ma co zrobić ze swoim życiem. Nabiłeś bordo w 4 miesiące - gratuluję. Musisz mieć wiele, ważnych zajęć. Wyobraź sobie, że życie nie jest czarno białe, co próbował napisać ci @92Gruszka, ty jednak odebrałeś to jako homopropagandę, co więcej wciskając mu w usta rzeczy, których nie powiedział.

Ze
@gleorn: bordo zrobilem w2,5 miecha wcale duzo nie sie siedze na wykopie robie duzo innych rzeczy. Ten ranking jest jakis zbugowany bo zobacz jak malo mam wpisow i dodanych znalezisk. Gruszka zaczal nas atakowac twierdzac ze pary hetero to patologia a homo to cud. Nie wiem o co chodzi z ta homoatecja ale mnie to nie dotyczy.
@NapoleonV: moim zdaniem to jest tak, że spoko, kwestie prawde niech mają ułatwione, nawet niech się nazywają małżeństwem skoro muszą , skoro i tak będą zawierać tylko prawne, duchowego na szczęście nie. Serio mam gdzieś co kni robią w domu, mnie to brzydzi, ale również nie będę na nich spluwać, czy stać z pochodnią pod domem. Probleme jak dla mnie jest fakt, że następnym krokiem będzie adopcja. Taka rodzina jest rodziną
@Spektralny: Tak tylko każda religia/kultura widzi dane zjawisko inaczej i ma ku temu różne przesłanki. Grecja - filozofowie Greccy nie są wszakże uniwersalnym wyznacznikiem kierunku moralnego dla całego świata.
Odnoszę wrażenie, że chcesz wrzucić wszystkich ludzi niezgadzających się na związki homoseksualne do jednego wora pt. "Homofob". Ludzie, którzy nie chcą u siebie akceptacji związków homo nie zawsze kipią nienawiścią chcąc przy tym wtrącać pedałów do gazu. Troszczą się o swój światopogląd
@NapoleonV: Całe życie byłem przeciwko małżeństwom homo, ale niedawno zmieniłem zdanie.

Dlaczego?

Feministki w europie zachodniej, a także w polsce, wpłynęły na prawo w taki sposób, że obecnie mężczyzna nie ma szans w sądzie przy sprawach rozwodowych. W ponad 95% przypadków dziecko przyznawane jest matce a nie ojcu, ta feminizacja sądów rodzinnych niesie ze sobą wiele więcej ludzkich tragedii.

Wiele lat walczyłem żeby zmienić to prawo, ale to zbyt trudne w