Wpis z mikrobloga

@Papelavitus: Czym czuja sie zagrozeni? Czemu mowicie o poszanowaniu swojego swiatopogladu, jezeli chcecie nim ograniczac ludzi w tak podstawowej sprawie jak mozliwosc zawierania zwiazku i korzystania z ulatwien prawnych (vide zwiazki partnerskie)? Trąci troche hipokryzja. Polska kultura i tradycja cieszymy sie 26 lat?! Przed 89' nie bylo polskiej kultury i tradycji? Co sie radykalnie zmieni po zaakceptowania zwiazkow partnerskich? Akceptacja zwiazkow nie ma nic do rozwoju cywilizacyjnego. Nie rozumiem, po co
@Marmite: skąd? stąd że już w jakichś 20 postach dostałem prawakiem , a skoro ktoś mnie tak określa oznacza to że jest po drugiej stronie
Twój komentarz wpisał się w tendencję i jako takiego lewaka Ciebie potraktowałem
Drugi komentarz tylko potwierdził moje obawy
Druga sprawa-oceniłeś mnie na podstawie jednej grafiki, nie potrafiąc sięzdobyć na przeczytanie komentarzy
Wiadomo TL DR
Lepiej od razu ocenić:D Typowy wykopek/mirek
Mniejsza z tym, nie będę się
skąd? stąd że już w jakichś 20 postach dostałem prawakiem , a skoro ktoś mnie tak określa oznacza to że jest po drugiej stronie

@NapoleonV: No, czarno-białe myślenie jest dosyć płytkie.

Twój komentarz wpisał się w tendencję

No nic dziwnego, skoro ten obrazek to źródło raka.

Druga sprawa-oceniłeś mnie na podstawie jednej grafiki, nie potrafiąc sięzdobyć na przeczytanie komentarzy

Lepiej od razu ocenić:D Typowy wykopek/mirek

#!$%@? człowieku, czy ty
No ja tą grafikę interpretuje w każdy możliwy sposób


@92Gruszka: Dolan, pls. Ty interpretujesz tę grafikę w jeden, jedyny sposób. Od razu widzisz jakąs patologię, chlejącego ojca, i te inne kwiatki, których nie omieszkałeś natychmiast wytknąć. Więc nie wykręcaj się tutaj jakąś twoją teoretyczną, bardzo szeroką, nikogo nie krzywdzącą interpretacją, bo taka właśnie ona jest - tylko teoretyczna. W praktyce jest ona w twoim wykonaniu wąska i ograniczona.
Homoseksualizm od zawsze towarzyszył życiu człowieka i tak już będzie. Pewien procent gejów/lesbijek w społeczeństwie jest naturalny. W starożytnej Grecji młodzi mężczyźni zabawiali się z sobą i nikt nie czuł zgorszenia z tego powodu. Wasza postawa to efekt niedoeudukowania. Wśród zwierząt jest również obecny, między innymi u podobnych do ludzi niektórych małp. Dlaczego dwóch ludzi w związku ma mieć inne prawa niż cała reszta? Nie chodzi mi już o kontrowersyjną adopcję dzieci,
@BennyMiliarder2: Z wyjątkiem kobiet ????? Kobiety nie są wolne ???? Właśnie o taką postawę jak Twoja jest cały ambaras. Wam (gejozie) zawsze będzie mało, tak jak murzynom w Ameryce.
Rzygać mi się chce na samą myśl o Tobie. Wiesz do czego doprowadzisz ? Że normalne, zdrowe dzieci będą się wstydzić samych siebie, bo nie będą miały żadnej dewiacji do zamanifestowania. Ludzie tacy jak Ty będą tak ryć społeczeństwo aż takie dzieci
@92Gruszka: Zawsze byłem tolerancyjny i jestem zdania że każdy może robić co chce póki nie szkodzi tym innym. Zastanawiałem się kiedyś nad losem dzieci do adopcji i myślałem ze jednak para homo jest lepsza niż patologiczna hetero. Ale tylko w takim wypadku. A nie ukrywajmy, prawdopodobieństwo że dziecko zostałoby adoptowane przez patologie jest takie samo w przypadku homo jak i hetero. Dlatego chciałbym abyś przez chwile nie myślał kategoriami co jest
@Markdj: Na początek polecam mniej znaków zapytania. Ja tylko wytykam tobie, jak i wam pewną hipokryzję. Macie syndrom oblężonej twierdzy, uprawiacie czarnowidztwo, straszycie nie wiadomo czym, niczym jehowi końcem świata. Naprawdę widać, że u nas w kraju nie będzie dobrze, póki żyją tacy ludzie. Serio, po prostu homoseksualiści chcą żyć na równi, jak każdy inny.