Wpis z mikrobloga

  • 5
@92Gruszka: proszę
Lepiej takie dziecko oddac do adopcji niz do rodziny patologicznej lub homo
Zadowolony?
Celebrujesz homosiów, ze jest cud miod malina i jako przyklad rodziny hetero dajesz patologie
To Ty mi odpowiedz-lepiej aby dziecko wychowywalo sie w rodzinie ojciec-matka niz z dwoma homo pedofilami? Tak samo glupio postawione pytanie jak i Twoje a walczysz o moja odpowiedz jak o niepodleglosc
  • Odpowiedz
  • 4
@92Gruszka: i oczywiscie manipulujesz z tymi bezplodnymi
Rodziny hetero moga adoptowac dziecko jak nie moga sami splodzic, nie sa gorsi
Ale normal.a, naturalna dobra do wychowywania dzieci jest tylko rodzina dwoplciowa
  • Odpowiedz
@NapoleonV: w ojciec i matka a homoseksualnych pedofilii zamknąć w więzieniu. Jakoś nie miałem problemu by odpowiadać. A Ty widzisz chcesz oddać do domu dziecka co nie oznacza że rodzinę tam znajdzie
  • Odpowiedz
  • 11
@92Gruszka: hmmm natura zbudowala psychike tak, ze normalnie sie dziecko rozwija w normalnej rodzinie
Mogloby byc rozchwiane po gejotatusiach lub lezbomamusiach. Albo w niepelnych rodzinach
Albo w patologicznych
  • Odpowiedz
@92Gruszka: skoro pary homoseksualne walcza o tolerancje dla ich natury, to dlaczego mieliby "dostawac" dzieci w adpocji skoro w naturze rodzenie przez nich nie jest mozliwe?
  • Odpowiedz
  • 12
@92Gruszka: Nie zostawie go z tak nieistotnej sprawy
Btw mam kilku ziomkow homo i jakos zyjemy
Pijemy piwo i pierdzielimy o zyciu
Co nie zmienia mojego stanowiska wyrazonego wyzej-wara od adopcji, a jak chcecie byc razem to wasza sprawa nie moja
  • Odpowiedz
@NapoleonV: Homoseksualizm od zawsze towarzyszył życiu człowieka i tak już będzie. Pewien procent gejów/lesbijek w społeczeństwie jest naturalny. W starożytnej Grecji młodzi mężczyźni zabawiali się z sobą i nikt nie czuł zgorszenia z tego powodu. Wasza postawa to efekt niedoeudukowania. Wśród zwierząt jest również obecny, między innymi u podobnych do ludzi niektórych małp. Dlaczego dwóch ludzi w związku ma mieć inne prawa niż cała reszta? Nie chodzi mi już o kontrowersyjną
  • Odpowiedz
@Spektralny: ale @NapoleonV okreslil sie jasno - wasze zwiazki wasza sprawa. "Nie" dla adopcji dzieci.
Jestem tego samego zdania - nie bedzie mi przeszkadzalo jesli bedziecie brac razem kredyt, wspolnie rozliczac w zus, czy dziedziczyc po sobie.
  • Odpowiedz
@92Gruszka: Nie miałeś problemu by odpowiadać ale nie odpowiadasz? Czy lepsi są homo rodzice czy hetero? Bez sytuacji patologicznej (względnie) po żadnej ze stron?

Moim zdaniem to wszystko jest jawnym wyśmiewaniem się z kultury wielu religii na raz. Tradycja ślubu zawsze była pomiędzy mężczyzną i kobietą, jakoś homo żyli bez tego przez wieki. Obecnie jest moda na niszczenie tradycji, kultury i religii w imię pseudo-nowoczesnych haseł które nie wnoszą postępu, a
  • Odpowiedz
para homoseksualna nie jest naturalną parą w ogóle


@bigdabro:Plus wpis który wrzuciłeś.
Odpowiadam jako biolog, nie jako ktoś kto się opowiada za tym, żeby były te śluby lub nie, mam #!$%@? :D
Otóż tego typu wypowiedzi to totalna bzdura. Jak można powoływać się na naturalność? Oni nie zostali stworzeni sztucznie. To jest odstępstwo od większości a nie od natury. (a to, że coś jest w większości nie oznacza, że jest jako
  • Odpowiedz