Wpis z mikrobloga

Jeśli chcesz usuwać tylko do testowania to najprostszą metodą jest utworzenie obiektu StorageFolder w zależności od typu (Local, Temporary albo Roaming), następnie sprawdenie wartości property Path.

var local = Windows.Storage.ApplicationData.Current.LocalFolder;
Jeśli tworzysz apkę dla PC to otrzymasz ścieżkę z ID twojej aplikacji, folder znajduje się z tego co pamiętam w

`C:\Users\AppData\Local\Packages`

Jeśli tworzysz na urządzenie zewnętrzne takie jak telefon to musisz użyć programu IsolatedStorageExplorerTool, znajduje się on w

C:\Program Files (x86)\Microsoft SDKs\Windows
@jblck: Wow dzięki! o to właśnie mi chodziło! Korzystając z okazji.. Wiesz może czym się różni VS express od Vs community? Z tego co wiem to community obsługuje wtyczki i jest odpowiednikiem wersji pro.. Gdzie jest haczyk?:)
@Sierran: Z tego co mi się wydaje to nazwa express była używana do 2013, potem przemianowali wersję darmową na community. Korzystam z community i wtyczki działają bez problemu, zarówno Resharper jak i inne.
@Sierran: Jako że .Net w pełni korzysta z bibliotek systemowych do tworzenia modern apek 8.1 potrzebujesz windowsa 8 a do 10 potrzebujesz technical preview.