Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kocot:

Tennessee whiskey – burbon, który przechodzi proces filtracji nazwany Lincoln County Process, w którym jest filtrowana przez grubą warstwę klonowego węgla drzewnego, zanim umieści się ją w beczkach w celu dojrzewania. Ten zabieg daje whiskey charakterystyczny smak. Nazwa procesu pochodzi od hrabstwa Lincoln County w stanie Tennessee.

Obecnie w ten sposób produkowane są cztery marki whiskey: Jack Daniel's, George Dickel, Benjamin Prichard's Tennessee Whiskey oraz Collier & McKeel.

I co
Jezu ludzi przecież to zwykły Jack jest, a wy się zachowujecie jakby rozdawali tutaj Dalmore 50 letniego albo co innego. A podludziom którzy chcą pić Jacka Danielsa czy Johniego Walkera z samym lodem, czy z wodą mineralną szczerze współczuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przecież te tanie ścierwa nie różnią się niczym od Golden Lochy z Biedronki i można je pić tylko z Colą czy spiritem.
@kw401: bo zielonki to mogą być konta założone w celu przejęcia rozdajo. Po za tym zielonkę nie uważa się za członka społeczności wykop.pl. Gdy człowiek wytrwa dłużej (tylko 1 miesiąc) to można go uznać za członka społeczności.
Moderacja nie monitoruje z tego co wiem tego co kto plusuje, bo to nie służy manipulacji niczym w znaczny sposób.
bo zielonki to mogą być konta założone w celu przejęcia rozdajo


@Dzakus: No wreszcie mi to ktoś wytłumaczył. Pytałem o to już przy wielu #rozdajo, ale dopiero teraz otrzymałem odpowiedź. Dzięki, cumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po za tym zielonkę nie uważa się za członka społeczności wykop.pl. Gdy człowiek wytrwa dłużej (tylko 1 miesiąc) to można go uznać za członka społeczności.


Rozumiem - elita internetu (czyt.
Moderacja nie monitoruje z tego co wiem tego co kto plusuje, bo to nie służy manipulacji niczym w znaczny sposób.


@Dzakus: Tego w sumie nie rozumiem - plusowanie z multikont jak najbardziej może służyć manipulacji. Jeśli z multikont można wykopać znalezisko na główną, to równie dobrze można z tych samych multikont wyplusować wpis w gorące, więc nie wiem, czemu moderacja i tego nie monitoruje.
@Dzakus: Choćby nawet - manipulacja jest manipulacją, nieważne czy ktoś wrzuca treści reklamowe, czy pasty, dlatego należy to monitorować. Skoro na głównej nie mogę z multikont wykopać znaleziska, niekoniecznie spamowego, mogą to być np. jakieś ciekawostki naukowe, to czemu mogę wyplusować pastę w gorące?